Benefit Plus - Zdravě žít: První výkop aka ÚVOD

Více času „indoor“ nám dává skvělou příležitost se pustit do změny životního stylu. Tak to konečně udělejte. A tím spíš, když na celou proměnu můžete použít svůj benefitový rozpočet. Otevíráme proto novou sérii článků o zdraví, pohybu a péči o (nejen) fyzickou schránku. A co od toho vlastně čekat?

Začátečníci v našem hledáčku

Tabulky, čísla, tepovka… uf! Kdo se v tom všem má zorientovat? Pro začátek vás vším provedu já a projdeme si základy. Ona to totiž není až taková věda a s trochou motivace to půjde raz dva. Teď na začátku února to pořád můžete pojmout jako novoroční předsevzetí, o kterém jsem vám psala už v tomhle článku.

Tematicky pro jogíny i HIIT nadšence

Chcete cvičit, ale nějak nevíte co? To je normální. Mrkneme se proto i na druhy sportů, jejich benefity pro vaše tělo a co vlastně přinesou za výsledek. Od příjemného večerního protažení až po pořádnou makačku a posílení svalů. Všechna cvičení vám pak taky doporučím a budou (zatím) samozřejmě online.


„A co teda vlastně jíš?“

Pohyb a zdravé stravování jsou alfou a omegou lepšího životního stylu. Takže se podíváme i na to, co vlastně jíst, a taky pro vás vyberu ty nejlepší výživové poradce, co vám připraví jídelníček na míru. Slovo dieta ale můžete pustit z hlavy. Naučíte se totiž vařit zdravě, ale přesto chutně. Navíc díky jejich receptům vezmete slova z úst všem, co ve zdravém jídle vidí jenom list salátu.


Znáte to: Ve zdravém těle zdravý duch

Rčení všem známé – co se na něj podívat trochu jinak? Cvičením sice dojdete k pevnější postavě, jídlem k výživě, ale nezapomínáte na vaši psychiku? Utopeni v sociálních sítích a e-mailech často zapomínáme na přítomnost. S kurzy od Be mindful se naučíte technikám, které vám odlehčí hlavu. Zjistíte taky, proč je mindfulness vlastně dobré praktikovat a jak vám to zlepší život.


Dlouhý, široký a bystrozraký

Cvičit s brýlemi asi není nic moc a mžourat do notebooku na online lekci, kterou nevidíte, jakbysmet. Přitom obstarat si čočky je hračka. Nechte si změřit oči a rovnou i doporučit čočky ve FOKUS optik. Jestli se strachujete z jejich nasazování, tak nebojte – naučí vás to.

Nuže... A teď si představte sebe za 10 měsíců odteď. Když začnete dělat malé krůčky hned, tak pomalu ale jistě dojdete k vysněnému cíli. Takže dost odkládání – začínáme!

Marie
Benefit Plus

Doporučené články

Kouzlo rozvoje

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem

Už dlouho přemýšlíte nad tím, že byste se naučili nový jazyk? Nebo si možná jen chcete vypilovat to, co už umíte k dokonalosti. Ať je to jakkoliv, přestaňte váhat a pusťte se do toho! Filmy i návštěva zahraničí pro vás přestanou být strašákem.

Číst dále
O benefitech

5 nejoblíbenějších tipů z Benefit Plus

Své benefity využíváte ve svém každodenním životě. Tušíte ale, které jsou opravdu ty nejoblíbenější, pokud nepočítáme lékárny? Pojďme se na to podívat a možná se trochu inspirujete.

Číst dále
O benefitech

Proč při každé platbě zaměstnaneckými benefity ušetříte 26 %?

Mnoho zaměstnavatelů dává svým zaměstnancům zaměstnanecké benefity ve formě cafeterie. Proč se tento způsob tak rozmohl? Co znamenají benefity pro zaměstnance? Pojďme se podívat na benefity z trochu jiné strany.

Číst dále
Pryč s neduhy

Předplaťte si svoje novoroční předsevzetí

Rok se zase přehoupl a my vstoupili do nové kapitoly. S tím přichází klasické téma: novoroční předsevzetí. Napadlo vás využít svoje benefity k jejich splnění? Je to snadné, online a z pohodlí domova. Tak si pojďme společně odškrtat ze seznamu vše, čeho chceme dosáhnout.

Číst dále

Nabídka benefitů

Facebook
Instagram
LinkedIn