Dárek pro něj Dárek pro ni Malé radosti

Zaplaťte s Benefit Plus a dostaňte 4 e-knihy zdarma!

Připravili jsme vám pod stromeček výjimečnou akci! Zaplaťte svými Benefit Plus body na Knihy Dobrovský a získejte 4 e-knihy v hodnotě 1156,- Kč zcela zdarma! Platba online, dovoz až domů a žádné starosti.

Radosti od Ježíška s dovozem až domů

Vyberte si tištěnou knihu v jakékoliv hodnotě na www.knihydobrovsky.cz a objednávku zaplaťte svými Benefit Plus body přes online platební bránu. Objednávka vám dorazí až domů a vy navíc obdržíte 4 e-knihy zdarma. Každý týden jednu. Ty si pak můžete stáhnout v libovolném formátu pro čtení knih. Akce platí od 1.11.2020 do 15.12.2020.


Hity letošních Vánoc

Lámete si hlavu s tím, co komu pořídit pod stromeček? Dali jsme pro vás dohromady tipy na knížky pro všechny věkové skupiny. Třeba vás zaujme jeden z letošních bestsellerů! Inspirujte se v našem článku, kde vám dané tituly trochu představíme.


A co vám Ježíšek od Dobrovského dá?

Zajmi nebo zabij je strhující špionážní thriller z pera bývalého důstojníka kontrarozvědky z Británie. Podaří se týmu zastavit dvojici teroristů, nebo nakonec dojde k útoku, co ohrozí celou zemi?

Mrazivá, horová kniha Jedináček vás přenese do rodiny, která po adopci osamělé holčičky začne odhalovat znepokojivé skutečnosti. Hlavní role? Psychopatický zabiják, kterého zpovídá právě matka adoptované dívky.

Záhadné zmizení novomanžela bude řešit hrdinka knížky Líbanky. Podaří se jí zjistit, kam zmizel její manžel z vysněné svatební dovolené? Nebo je za zmizením něco víc než jen nešťastná událost?

Jaké by bylo zmizet do černé díry, jde přežít pád ve výtahu a jak je nejlepší se nechat pohřbít? Na všechny tyto otázky a spousty dalších přináší knížka Vědecká vysvětlení nejbizarnějších způsobů smrtiVtipné, odlehčující, nicméně vědecky správné.

Vyberte ty nejlepší dárky co nejdříve! Vyhnete se tak nervům spojených s přetíženou dopravou.

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Doporučené články

O benefitech

Překvapí vás, že můžete toto čerpat v rámci Benefit Plus?

Velká část benefitových rozpočtů končí v lékárnách. V hektické době často nemáme čas zkoumat, kde všude benefity čerpat. Navíc nám kolega řekl, že jde prostě do lékárny a tam zaplatí. Nabídka benefitů je ovšem daleko širší a mnohdy se tam najdou věci, které byste rozhodně nečekali...

Číst dále
O benefitech

Proč při každé platbě zaměstnaneckými benefity ušetříte 31,1 %?

Mnoho zaměstnavatelů dává svým zaměstnancům zaměstnanecké benefity ve formě cafeterie. Proč se tento způsob tak rozmohl? Co znamenají benefity pro zaměstnance? Pojďme se podívat na benefity z trochu jiné strany.

Číst dále
O benefitech

Jak na benefity z cafeterie?

Přestože se benefitový rozpočet stal již standardní součástí zaměstnaneckých benefitů, je jeho čerpání ještě pro mnohé záhadou. Jak tedy na zaměstnanecké benefity, aby vám přinesly co nejvíce?

Číst dále
O benefitech

5 nejoblíbenějších tipů z Benefit Plus

Své benefity využíváte ve svém každodenním životě. Tušíte ale, které jsou opravdu ty nejoblíbenější, pokud nepočítáme lékárny? Pojďme se na to podívat a možná se trochu inspirujete.

Číst dále

Nabídka benefitů

Facebook
Instagram
LinkedIn