Benefit Plus - Z reality do kouzelných Beskyd

Hluboká údolí, hory a skvostná příroda. Kouzelná náruč Beskyd navnadí na turistiku, pohladí na duši a převede z denní reality do pohádky. Třeba takový Velký Javorník, ze kterého uvidíte vše jako na dlani nebo Lysá hora, která je právem královnou Moravskoslezských Beskyd.

Po toulkách přírodou taky trochu hýčkání

V nohách několik kilometrů a vy už jen lebedíte u večeře. Po toulkách po Valašském městečku či Pustevnách si zasloužíte odpočinek a relax. Dopřejte vašemu tělu pořádnou prohřívačku třeba v sauně v B-fit fitness, kde se dokonale zregenerujete. Zdravotní účinky sauny jsou téměř všemocné a zejména po túře snad není nic lepšího.

Dovádění ve vodě pro deštivé dny

Může se stát, že nějaký den na dovolené prší. V takových chvílích se nabízí vyrazit za zábavou třeba do aquaparku. Tobogány, skluzavky, vodní řeky a vířivky dokonale zabaví celou rodinu. Třeba Sportplex – Krytý aquapark Olešná či Aquapark Frenštát pod Radhoštěm jsou jasnou volbou, když jde o náhradní plán pro nepříznivé počasí. Vodní skotačení je navíc báječná forma sportu, při kterém se ani nezapotíte, a přesto jste v pohybu.

Sladké probuzení do středu přírody

Nocleh i zábavu v jednom najdete třeba v penzionu Liščí Mlýn, kde se můžete zabavit na antukovém kurtu, střelnici či v bazéně. Stejně dobře se zabavíte i v Hotel Petr Bezruč, kde na vás čeká třeba bowling, kulečník či stolní tenis. Jedinečný výhled do údolí řeky Bečvy a na přehradu v kombinaci s výhledem na horský hřeben Pusteven a Radhoště si dopřejete v Hotelu Duo. Se skleničkou v ruce si výhled na okolní panoramata užijete v Hotel Ondrášův Dvůr, kde najdete ubytování s wellnessem jen pro dospělé. Okolí čarokrásné přírody najdete také v pensionu Hubert, který si vás získá vlastním přírodním koupalištěm i možností strávit romantické okamžiky u ohniště.

Čarovné spojení luxusu a beskydských krás

Nadstandardní služby si dosyta užijete v jedné z nejlepších valašských rezidencí, kterým je Hotel Horal ve Velkých Karlovicích. Najdete tu nejen luxusní ubytování a kuchyni, ale i špičkový wellness program a krásnou přírodu, kterou je hotel obklopen ze všech stran. Další spojení luxusu a malebné přírody je jednoznačně hotel Bartoš. O vaše chuťové pohárky se zde postará vyhlášená restaurace Ardesia, kde kuchařům jde o víc než jen utišit váš hlad. Hotel Antonie **** vám učaruje svou moderní architekturou, a především špičkovými službami v oblasti wellness a sportu. Naprostý klid zajistí malá kapacita objektu, která hostům poskytuje komorní a soukromou atmosféru.

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Doporučené články

Nejkrásnější Česko

Objevujte to nejkrásnější z Pálavy

Jižní Morava je úžasné místo, které vás přenese do pohádkové krajiny kolem zámku Lednice, kouzelných zákoutí města Mikulova, prosluněných vinic Pálavských vrchů a voňavého vína z rodinných vinařství. O zdobených krojích a úžasné muzice nemluvě. Ať už budete vyrážet za poznáním, sportem nebo jen tak na skleničku, najdete tu vždycky něco nového.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Otevřená náruč Českého Švýcarska

Na severu Čech na vás čeká úžasný kout – České Švýcarsko se svými přírodními krásami i zajímavou historií. Vydejte se do skal i do lesů, do města Děčín a Hřensko a nechte se překvapit i okouzlit drsnou krásou tohoto kraje.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Den jako malovaný v milovaném Brně

Častým paradoxem našich životů bývá, že moc nezkoumáme možnosti měst, ve kterých bydlíme a častěji vyrážíme za zábavou jinam. To samozřejmě není špatně, ale ne nadarmo se říká, že co je doma, to se počítá. Co tedy vlastně nabízí vyhlášená moravská metropole pro místní? Dali jsme dohromady několik tipů, kam vyrazit v Brně, když prší, je hezky, ale i když si prostě jen chcete užít fajn den s rodinou či přáteli.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Středočeský kraj plný přírody i zážitků

Střední Čechy většina z nás zná především pro své přírodní krásy, historické objekty a turistiku. Ale co takhle si svůj výlet s procházkou trochu okořenit a zažít něco trochu jiného? Sepsali jsme pro vás několik nápadů na místa, kde si nejen odpočinete, ale i užijete něco navíc. Odskočte si tedy ze žluté stezky za některým z našich tipů a užijte si svoje zasloužené volno na maximum!

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Pod dohledem Krakonoše

Krkonoše nejsou jen Sněžka a přísný Krakonoš. Objevujte krásu dalších míst, sportujte a odpočívejte obklopeni kouzelnou přírodou.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Pohádkový Český ráj

Kouzelná místa kolem Jičína a Turnova jsou plná starých a majestátných hradů, jako je Hrubá Skála nebo Trosky. Najdete tu božskou přírodu Prachovských skal i další potěšení, která lákají k dobrodružným výletům, rodinným dovoleným i obyčejným procházkám.

Číst dále

Nabídka benefitů

Facebook
Instagram
LinkedIn