Benefit Plus - Výletník Benefit Plus

Výletník Benefit Plus

Stáhněte si aplikaci Výletník Benefit Plus na App Store nebo v Google Play. Odkazy jsme pro snazší stahování přiložili níže.

Pak už jen stačí sbalit si batoh, batůžek, tašku nebo kufr a vyrazte na malý nebo klidně pořádný výlet! Jestli váháte kam, mrkněte do naší aplikace a nechte se inspirovat. Míst, která můžete prozkoumat je opravdu hodně, ať už dáváte přednost přírodě nebo městu, sportu či relaxaci, adrenalinu nebo chcete něco podniknout s dětmi, případně objevovat české poklady UNESCO. A jestli náhodou nemáte dostatek bodů na celý pobyt, nebo jste již vyčerpali limit na cestování? Využijte Platbu Plus, tedy jednoduchý doplatek vaší platební kartou.


App Store

Google PlayOdkaz ke stažení z App Store:

https://apps.apple.com/cz/app/v%C3%BDletn%C3%ADk-benefit-plus/id1570624960?l=cs

Odkaz ke stažení z Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mapotic.vyletnikbenefitplusDoporučené články

(Vy)cestujte s Benefit Plus!

Vyrazte po Čechách za poklady UNESCO

Sbalte si batoh, batůžek, tašku nebo kufr a vyrazte na malý nebo klidně pořádný výlet! Jestli váháte kam, mrkněte do naší aplikace Výletník Benefit Plus a nechte se inspirovat. Míst, která můžete prozkoumat je opravdu hodně, ať už dáváte přednost přírodě, městu, sportu, relaxaci, adrenalinu nebo chcete něco podniknout s dětmi. Tak hurá na výlet!

Číst dále
O benefitech

Síla spojení pro jednodušší život a více zážitků

Dostaňte ze svých benefitů maximum, Platby Plus vám s tím pomohou. Připojte si svoji soukromou platební kartu ke kartě Benefit Plus, zjednodušte si jednorázové online platby nebo si nabijte kredit podle svých potřeb a nepropásněte žádnou příležitost.

Číst dále
(Vy)cestujte s Benefit Plus!

(Vy)cestujte s Benefit Plus!

Cestování nikdy neomrzí. A když je navíc nějaký čas cestovat obtížné, je jasné, že těšení se do světa je o to větší. Aby vaše cestovatelské zážitky patřily jen mezi ty příjemné a plné toho správného dobrodružství, máme pro vás naši Cestovní agenturu a Online ubytování za benefitové body.

Číst dále
Facebook
Instagram
LinkedIn