Benefit Plus - Volný čas rychle a jednoduše s kartou Benefit Plus

Volný čas rychle a jednoduše s kartou Benefit Plus

Vše, co potřebujete vědět o čerpání benefitů. Snadné použití karty a ještě snadnější výběr pro uplatnění vašich benefitových bodů.

Před první platbou

Ještě, než začnete platební kartu používat, je nutné ji aktivovat. To provedete na svém benefitovém účtu vpravo nahoře v sekci Nastavení. Nevíte, zda je vaše karta již aktivní? Pokud v kolonce Karta je aktivní vidíte Ano, pak je vše v pořádku a můžete kartu plnohodnotně využívat.

Jestliže je v této kolonce Ne, zadejte číslo svého mobilního telefonu, mail a klikněte na tlačítko Aktivovat. Na toto telefonní číslo vám bude zasílán i jednorázový 6místný kód, který je nutné zadat při nákupu volnočasových benefitů

Pokud již máte kartu aktivovánu, nic nebrání tomu, začít ji u našich partnerů využívat. Kompletní seznam, kde můžete kartu využít, najdete po přihlášení na www.benefit-plus.cz v seznamu benefitů, sloupec Karta BP.


Jak platit kartou Benefit Plus

Volnočasové benefity
Při placení předložíte kartu obchodníkovi, který zajistí celý proces platby. Pokud by částka k uhrazení přesáhla 500 Kč*, přijde na váš mobil zpráva SMS s kódem, který nadiktujete obchodníkovi, a ten celý proces platby dokončí. Platba je hotova a vy můžete spokojeně odejít.

Způsob platby se může u jednotlivých obchodníků lišit. Detailní popis obchodníka, včetně způsobu platby, si můžete ověřit ve svém benefitovém účtu u konkrétního poskytovatele. Žádný strach, poskytovatel vás platbou vždy provede. 


Něco navíc – platba přes platební bránu

U vybraných e-shopů můžete zaplatit kartou prostřednictvím platební brány. Které to jsou, najdete v e-shopu benefitů. 

Pokud jste zvyklí platit přes platební bránu vaší standardní platební kartou, platba kartou Benefit Plus pro vás bude hračka. Jednoduše si v e-shopu partnera vyberete zboží, které chcete uhradit, projdete nákupním procesem a zvolíte možnost úhrady Benefit Plus. Pro dokončení platby dbejte pokynů na obrazovce. 

Co dělat při ztrátě karty?

Kartu jednoduše zablokujte ve vašem účtu, v záložce Nastavení. Po zablokování karty se vám zobrazí možnost objednání náhradní karty. 

* Částka 500 Kč je brána jako kumulativní úhrada kartou Benefit Plus za celý den. To znamená, když například v poledne uhradíte kartou 230 Kč a večer 300 Kč, bude vám při této druhé platbě zaslána SMS zpráva s kódem.

Doporučené články

O benefitech

5 nejoblíbenějších tipů z Benefit Plus

Své benefity využíváte ve svém každodenním životě. Tušíte ale, které jsou opravdu ty nejoblíbenější, pokud nepočítáme lékárny? Pojďme se na to podívat a možná se trochu inspirujete.

Číst dále
O benefitech

Překvapí vás, že můžete toto čerpat v rámci Benefit Plus?

Velká část benefitových rozpočtů končí v lékárnách. V hektické době často nemáme čas zkoumat, kde všude benefity čerpat. Navíc nám kolega řekl, že jde prostě do lékárny a tam zaplatí. Nabídka benefitů je ovšem daleko širší a mnohdy se tam najdou věci, které byste rozhodně nečekali...

Číst dále
O benefitech

3 největší chyby při čerpání zaměstnaneckých benefitů

Benefity nejčastěji ve formě cafeterie dostává od svého zaměstnavatele mnoho zaměstnanců. I s touto veskrze příjemnou formou benefitů se ale můžete připravit o tisíce. Jaké jsou nejčastější chyby ve využívání benefitů?

Číst dále
Facebook
Instagram
LinkedIn