VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ: Pan Fenek a tajemství 5 klíčů

Připravili jsme pro vás velkou letní soutěž s panem Fenkem. Pan Fenek je nejdobrodružnější cestovatel, dobyvatel ztracených míst a průzkumník. Na jeho poslední výpravě však o něco zakopl. Nebyl to kámen. Byla to truhlice s pokladem! Začal hrabat, tak jak to jen fenci dovedou, a vykopal truhlici, která ale byla zamčená na 5 velkých těžkých zámků. Teď potřebuje pomoct, sám to totiž nestihne. Pomozte panu Fenkovi najít 5 klíčů a on se s vámi za odměnu o poklad rozdělí!

A co jsou ty klíče? Klíčem je fotka s kartou Benefit Plus. Klíče jsou ukryty na 130 místech po celém Česku a abyste mu pomohli truhlu otevřít, potřebujete jich pět. Sami si vyberte, kam za klíčem a dobrodružstvím vyrazíte. 

Abychom pana Fenka ani vás nenechali na holičkách, připravili jsme pro vás velkého pomocníka. Úplně novou aplikaci Výletník Benefit Plus, která vám ukáže, kde všude jsou jednotlivé klíče k pokladu uloženy.  


Aplikaci si děti i rodiče mohou stáhnout v AppStore i Google Play úplně zdarma hned na začátku července. Aplikace vám ukáže všechna tajná místa, kde jsou klíče schovány, ale také nespočet možností, kde se na takové velké výlety můžete vyspat. 


Aby vaše pomoc panu Fenkovi nebyla zapomenuta, jako odměnu navíc opatříme vaši fotku skutečným klíčem k pokladu a dáme na náš FB Benefit Plus, abyste si památku mohli stáhnout. 

Nezapomeňte svůj soutěžní balíček 5 fotek poslat na panfenek@benefit-plus.cz a přidejte také svoji adresu, na kterou vám a vašim dětem zašleme výhru!

Soutěž začíná už 1. 7. a potrvá do 31. 8. 2021. Pravidla soutěže naleznete zde

Doporučené články

(Vy)cestujte s Benefit Plus!

(Vy)cestujte s Benefit Plus!

Cestování nikdy neomrzí. A když je navíc nějaký čas cestovat obtížné, je jasné, že těšení se do světa je o to větší. Aby vaše cestovatelské zážitky patřily jen mezi ty příjemné a plné toho správného dobrodružství, máme pro vás naši Cestovní agenturu a Online ubytování za benefitové body.

Číst dále
Facebook
Instagram
LinkedIn