Benefit Plus - To nejlepší z Českého Krumlova a okolí

To nejlepší z Českého Krumlova a okolí

Objevujte dobrodružství, která na vás netrpělivě čekají v nejkrásnějším městě Jižních Čech i v jeho okolí.

Genius Loci starého města

Jestli jste milovníci romantických uliček, šumících peřejí a obrazů Egona Schieleho, pak vás nadchnou dva hotýlky téměř v centru perly Jižních Čech. Pension Pod Skalkou vás upoutá venkovním vyhřívaným bazénem i zahradním grilem. Bellevue Hotel Krumlov v samém srdci města si vás zase získá svojí jedinečnou atmosférou a zážitkovou gastronomií Gourmet restaurace Le Jardin. Jestli vás uklidňuje pohled na green, nezapomeňte si přibalit golfové hole a vyrazte do nedalekého Golf Clubu Český Krumlov

Rodinná dovolená na kole

Nadchnout všechny členy rodiny, utahat je na kole a ještě si odpočinout může být oříšek. Když si ale vyberete ideální hotel se vším všudy, máte rázem o starost míň. Skvělým místem je samozřejmě Lipno. Díky ubytování v Penzionu DaJa si užijete rafty, kajaky, šlapadla, paddleboardy i jízdu na koni. Skvělým zázemím pro rodinnou dovolenou je také ubytování Lipno Amenity,  Lipno Lake Resort nebo nedaleký Hotel na jezeře. U rybníku Olšina na vás čekají útulné Apartmány Olšinská stodola nebo Apartmány pod hrází. Podobně útulné ubytování uprostřed přírody nabízí i Selský dvůr, kde si děti i vy můžete vyzkoušet výrobu keramiky, ochutnat speciality ve vyhlášené restauraci a užít si relax ve wellness. Zázemí velkého hotelového areálu v četně bazénu vám pak poskytne Sport hotel Zátoň.

Jen ve dvou

Hledáte místo, kde si podají ruce relax, romantika, sport, turistika a zábava? Vydejte se se svojí polovičkou do Apartmánu Červený Dvůr. Dopřejte si skvělé masáže i saunu a nechte se rozmazlovat úžasným okolím. Jestli vás láká pohled na nekonečnou hladinu Lipna, pak rozhodně vyzkoušejte ubytování v Lipno Amenity.

Luxusní zázemí pro všechna vaše dobrodružství po okolí

Vyzkoušejte také skvělé masáže, saunu v luxusním wellness hotelu s apartmány a grilovacím srubem Stříbrný vítr. A jestli nebudete mít sladké romantiky dost, vyzkoušejte vyhlášenou cukrárnu i wellness a finskou saunu v rodinném hotelu Maxant. Chcete se domů vrátit jako kapitán nebo zažít opravdové plachtění? Pak si nenechte ujít Zážitkový jachting na Lipně Noe`s Sailing.

Pes je taky jen člověk

Jeho smutným očím nejde odolat, doma prostě nezůstane. Vezměte ho sebou. Jen 4,5 km od Českého Krumlova najdete útulné ubytování Selský dvůr, kam si svého čtyřnohého mazlíčka můžete vzít klidně s sebou. On to možná neocení, ale kromě luxusního ubytování a vyhlášené restaurace si můžete vyzkoušet výrobu keramiky. Relax u wellness, dobrého jídla i spoustu výletů po okolí si pak vychutnáte i s mazlíčky v hotelu Vinický Dvůr.

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Doporučené články

Nejkrásnější Česko

Otevřená náruč Českého Švýcarska

Na severu Čech na vás čeká úžasný kout – České Švýcarsko se svými přírodními krásami i zajímavou historií. Vydejte se do skal i do lesů, do města Děčín a Hřensko a nechte se překvapit i okouzlit drsnou krásou tohoto kraje.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Den jako malovaný v milovaném Brně

Častým paradoxem našich životů bývá, že moc nezkoumáme možnosti měst, ve kterých bydlíme a častěji vyrážíme za zábavou jinam. To samozřejmě není špatně, ale ne nadarmo se říká, že co je doma, to se počítá. Co tedy vlastně nabízí vyhlášená moravská metropole pro místní? Dali jsme dohromady několik tipů, kam vyrazit v Brně, když prší, je hezky, ale i když si prostě jen chcete užít fajn den s rodinou či přáteli.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Křížem krážem historickou Prahou

Genius loci, dechberoucí architektura a krásné parky jsou zcela jistě dominantou Prahy, ale nebyla by škoda omezit své možnosti „jen“ na to? Díky vašim benefitům si můžete užít super odpoledne či víkend, ať už jste místní, nebo z jiného kraje. Přinášíme inspiraci, jak využít své body v srdci naší krásné České republiky.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Kouzelná místa kolem Třebíče a Telče

I když jsou to dvě odlišná města, mají víc společného, než jen názvy na „T“: malebné okolí a přírodu, překrásné centrum zapsané do světového dědictví UNESCO i atmosféru, která si vás získá. Poznejte je blíž!

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Pod dohledem Krakonoše

Krkonoše nejsou jen Sněžka a přísný Krakonoš. Objevujte krásu dalších míst, sportujte a odpočívejte obklopeni kouzelnou přírodou.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Pohádkový Český ráj

Kouzelná místa kolem Jičína a Turnova jsou plná starých a majestátných hradů, jako je Hrubá Skála nebo Trosky. Najdete tu božskou přírodu Prachovských skal i další potěšení, která lákají k dobrodružným výletům, rodinným dovoleným i obyčejným procházkám.

Číst dále

Nabídka benefitů

Facebook
Instagram
LinkedIn