Dárek pro něj Dárek pro ni Malé radosti Zaměřeno na děti

Tipy na to nejlepší čtivo letošních Vánoc

Sháníte už dárky pod stromeček? S naším výběrem knih nešlápnete vedle! Ve spolupráci s Knihy Dobrovský jsme pro vás nachystali letošní bestsellery pro všechny skupiny čtenářů. Stačí je jen objednat, zaplatit a doručení máte až domů.

Večerní oddechovky pro ženy

Humor se špetkou erotiky najdete v románu Její třešničky. Nechte se unést romantickým příběhem, který začíná jednoho dne v pekárně koupí věnečku a krádeží kytek.

V manželství jim to neklape. A tak se dva přátelé z vysoké školy změní v milenecký pár. V takový pár, co využije svoje právnické znalosti k obřímu daňovému podvodu. Kolotoč ukáže, jestli jejich (nejedno) tajemství zůstane skryto.


Knižní radosti pro čtivé muže

Napínavý thriller Chamtivost vás vtáhne do dystopické budoucnosti, kdy se společnost ocitne v hluboké ekonomické krizi. Řešení se chystá přednést někdo, kdo ale záhadně zemře při automobilové nehodě. Nešťastná náhoda, nebo plánovaný útok?

Řeka je knižní ztělesnění dobrodružství a napětí. Dvojice přátel se vydává na cestu Kanadou, kde si chtějí užít pobyt v divoké přírodě. Zdánlivě pohodový výlet ale nabere nečekané obrátky po tom, co začne hořel les.


Dětské knížky, co zabaví

Nemovi přišel záhadný balíček. Na taškařice nemá čas, a tak ho odnese zpět na poštu. Když v tom město pohltí tma. Nemo a jeho kamarádi vůbec netuší, co to je. Vědí jen, že na balík někdo načmáral: Neotvírat! Saje! Jenže někdo ho zřejmě otevřel! Co teď?

Čaroděj ze země Oz je nepopíratelnou klasikou. Nádherné ilustrace probudí dětskou fantazii a přenesou děti do světa modrých Mlaskalů. Stejně jako malou Dorotku, co se nestihla schovat před tornádem, které ji do daleké východní země odválo.Další díl našich tipů si prohlédněte na této stránce.
P.S.: Nakupte od 1. 11. do 15. 12. 2020 a dostanete 4 e-knihy zdarma! Tady se dozvíte více informací.

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Doporučené články

O benefitech

5 nejoblíbenějších tipů z Benefit Plus

Své benefity využíváte ve svém každodenním životě. Tušíte ale, které jsou opravdu ty nejoblíbenější, pokud nepočítáme lékárny? Pojďme se na to podívat a možná se trochu inspirujete.

Číst dále
Malé radosti

Zaplaťte s Benefit Plus a dostaňte 4 e-knihy zdarma!

Připravili jsme vám pod stromeček výjimečnou akci! Zaplaťte svými Benefit Plus body na Knihy Dobrovský a získejte 4 e-knihy v hodnotě 1156,- Kč zcela zdarma! Platba online, dovoz až domů a žádné starosti.

Číst dále
Kouzlo rozvoje

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem

Už dlouho přemýšlíte nad tím, že byste se naučili nový jazyk? Nebo si možná jen chcete vypilovat to, co už umíte k dokonalosti. Ať je to jakkoliv, přestaňte váhat a pusťte se do toho! Filmy i návštěva zahraničí pro vás přestanou být strašákem.

Číst dále
O benefitech

Jak na benefity z cafeterie?

Přestože se benefitový rozpočet stal již standardní součástí zaměstnaneckých benefitů, je jeho čerpání ještě pro mnohé záhadou. Jak tedy na zaměstnanecké benefity, aby vám přinesly co nejvíce?

Číst dále
O benefitech

3 největší chyby při čerpání zaměstnaneckých benefitů

Benefity nejčastěji ve formě cafeterie dostává od svého zaměstnavatele mnoho zaměstnanců. I s touto veskrze příjemnou formou benefitů se ale můžete připravit o tisíce. Jaké jsou nejčastější chyby ve využívání benefitů?

Číst dále

Nabídka benefitů

Facebook
Instagram
LinkedIn