Dárek pro něj Dárek pro ni Malé radosti

Tipy na dárky pod stromeček pro každý benefitový rozpočet

Vánoční atmosféra na nás vykukuje na každém rohu. I my už cinkáme rolničkami a svátečně naladění vám přinášíme tipy na benefity, kterým to pod stromečkem sluší. Omrkněte naše nápady na dárky za pár bodů i větší překvapení a zabodujte u svých nejbližších. Voucher koupený v naší aplikaci má navíc platnost 12 měsíců, takže čerpat ho lze kdykoliv v příštím roce.

Drobnosti, co vykouzlí radostný úsměv

V roli Ježíška nemusíte snášet modré z nebe. Kniha je nezaměnitelnou klasikou, která zabaví na dlouhé zimní večery a potěšíte s ní snad každého. Na Knihy Dobrovský najdete ty nejkrásnější příběhy, které rozproudí čtenářovu fantazii a zvědavost. 


S Novým rokem přichází i nová předsevzetí a s tím jde ruku v ruce i cvičení. Tak proč nedarovat předplatné na Onlinefitness.cz? Živé video lekce pro ženy šetří čas, ale zároveň motivují k pravidelnému pohybu. A nezapomeňte ani na doplňky stravy, které jsou při zvýšené tělesné námaze nejlepší parťák kloubů a svalů. Na Walmark e-shopu najdete velký výběr pomocníků. A třeba rovnou najdete i něco pro sebe!


Zlatá střední cesta pro každého

Pro milovníky technologie pořiďte vstup do Hunter Games Praha, kde se pojí reálné venkovní prostředí s digitálním světem. Tematické hry vyžadují logické myšlení, odvahu, a hlavně chuť se bavit. Mnohem víc zážitků pak najdete na Adrop.cz, kam zamiřte pro to nejlepší pro gurmány, pohodáře i nadšence do adrenalinu. Třeba jízda elektromobilem Tesla určitě nenechá v klidu žádného milovníka nadupaných aut.


Když to chcete pořádně roztočit

U vzrušujících momentů ještě zůstaneme. Napadlo vás někdy zkusit tandemový paragliding? Dvouhodinový vyhlídkový let ve vzduchu, který si dosyta užijete. Pod vámi třeba kouzelné Beskydy a na okamžik splněný dětský sen o létání. Navíc vánoční poukaz koupený z Expediční lety můžete uplatnit kdykoliv.


Máte v rodině nadějného kuchaře? Do Vietnamu nebo na francouzský venkov se společně podíváte i z kuchyně! A rozhodně to není šance jen pro master chefy. Kurzy vaření Ola Kala naučí každý grif, tip a trik na to nejlepší z jejich kulinářského umění. Perfektní Bún bò Nam Bộ, svěží křupavé závitky, nebo třeba Foie gras s hruškou a Créme caramel.