Benefit Plus - Tipy, kde (i teď) využít svoje benefitové body

Tipy, kde (i teď) využít svoje benefitové body

Situace je jaká je. A nám je jasné, že váš rozpočet teď trochu leží ladem. Navzdory opatřením se ale snažíme pro vás najít benefity, které teď můžete využívat a mají smysl. Máme pro vás proto tipy na místa, kde se svými body rozhodně zabodujete. Tak čtěte dál a dozvíte se více.

Pomocníci pro život v době covidu

Zásobu roušek, respirátorů nebo antibakteriálních gelů najdete na Pilulce. Díky platební bráně zaplatíte z pohodlí domova a nemusíte vůbec nic řešit. Potřebujete doplnit lékárničku? Spreje do nosu, léky proti bolesti a další nezbytnosti tam najdete taky.


Pořádná vzpruha pro vaše tělo

Neprůstřelná imunita, více energie, lepší soustředěnost? Na Walmark e-shopu najdete všechno, co potřebujete pro zlepšení a podporu zdraví. Ověřená značka je zárukou těch nejlepších doplňků a kvality. Doporučujeme třeba hlívu ústřičnou, která je známá mimo jiné tím, že obsahuje spoustu živin a minerálních látek. Pro akutní podporu imunity dětí sáhněte po Marťánkách PROimun akut. Chutné bombonky budou fungovat i jako zdravý pamlsek a děti je s radostí sní.


Zaostřeno na ostřejší zrak

Hoďte oko třeba na nové brýle nebo čočky z Fokus optik - to jen ať se vám lépe fokusuje na e-maily nebo třeba na online lekce cvičení, kterými se dostanete snadno do formy i z domova. Stejnou nabídku dioptrických brýlí i čoček najdete taky na Eiffel optik e-shopu. Chcete se brýlí a čoček zbavit a vidět skvěle i bez nich? Zvažte laserovou operací očí na klinice Gemini. Díky špičkové moderní technologii budete mít zase zdravý zrak. Navíc je možné si financování domluvit dle vlastních možností a potřeb.


Prevencí ke zdravému úsměvu

Chcete zuby jako perličky? Tak mrkněte na sonické kartáčky a ústní sprchy z e-shopu Dr. Mayer. Čištění zubů budete mít prakticky bez práce – chytrý kartáček to totiž udělá za vás. Navíc je prokázáno, že díky sonickým kartáčkům můžete snížit výskyt zubních kazů. A kdo by nechtěl jít k zubaři naprosto bez obav? Další kartáčky a pomůcky pro ústní hygienu mají i na Profimedu. 


Stránky plné příběhů pro velké i malé čtenáře

Malý únik od reality najdete na Knihy Dobrovský. Hana od Aleny Mornštajnové je román z období holocaustu. Strhující, ač bolestný, příběh druhé světové války vás vtáhne svou syrovostí do děje. Z trochu jiného soudku je Šikmý kostel napsaný Karin Lednickou. Kniha začíná obrovským důlním neštěstím roku 1894, které drsně zasáhlo do života obyvatel celého kraje. Tři postavy spojuje podobný osud, leč každá jej řeší po svém, a přesto se jim cesty vzájemně proplétají.


S dalšími tipy se vám zase brzy ozveme. A mezitím si přečtěte třeba o tom, jaké chyby vám brání v úspěšném cvičení. Naše nová série článků vás provede úplnými základy a ještě tam najdete tipy na místa, kde si můžete dát do těla i online.

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Doporučené články

Pryč s neduhy

Předplaťte si svoje novoroční předsevzetí

Rok se zase přehoupl a my vstoupili do nové kapitoly. S tím přichází klasické téma: novoroční předsevzetí. Napadlo vás využít svoje benefity k jejich splnění? Je to snadné, online a z pohodlí domova. Tak si pojďme společně odškrtat ze seznamu vše, čeho chceme dosáhnout.

Číst dále
Cítit se dobře?

Zdravě žít: První výkop aka ÚVOD

Více času „indoor“ nám dává skvělou příležitost se pustit do změny životního stylu. Tak to konečně udělejte. A tím spíš, když na celou proměnu můžete použít svůj benefitový rozpočet. Otevíráme proto novou sérii článků o zdraví, pohybu a péči o (nejen) fyzickou schránku. A co od toho vlastně čekat?

Číst dále
Cítit se dobře?

Zdravě žít: Víte, jaké chyby vám brání v úspěšném cvičení?

Pravidelně cvičit je sice základ, ale ne každý ví, jak dosáhnout vysněných výsledků. Špatné cvičení vám totiž může nejen ublížit, ale především vám pohyb pěkně otrávit. Co, jak a proč vlastně dělat, abyste nechuť proměnili v chuť a začali si pohyb užívat? Dnes se podíváme na pár jednoduchých základů, které zvládnete hravě dodržovat i vy.

Číst dále

Nabídka benefitů

Facebook
Instagram
LinkedIn