Benefit Plus - Středočeský kraj plný přírody i zážitků

Středočeský kraj plný přírody i zážitků

Střední Čechy většina z nás zná především pro své přírodní krásy, historické objekty a turistiku. Ale co takhle si svůj výlet s procházkou trochu okořenit a zažít něco trochu jiného? Sepsali jsme pro vás několik nápadů na místa, kde si nejen odpočinete, ale i užijete něco navíc. Odskočte si tedy ze žluté stezky za některým z našich tipů a užijte si svoje zasloužené volno na maximum!

Zábavné aktivity, co i něco přiučí


Dětskou zvědavost probudíte v HistoryPark Ledčice, kde se o vaše ratolesti postará tým lektorů. Pod jejich dohledem si na místě mohou vyzkoušet třeba rozdělat oheň, vyrobit sekyrku z kamene, postavit dřevěný dům a další zajímavé věci, které je seznámí s historií člověka a jeho fungováním. Samozřejmě se k nim můžete ale připojit a zkusit si vše s nimi. Třeba výrobu suvenýru, který si pak můžete odnést domů!


Prohlédnout si krásy Středočeského kraje z koňského sedla se vydejte do ZOOPARK Zelčín. Projížďky jsou situovány v krásném terénu podél neregulovaného břehu Vltavy, kde se nabízí mnoho kilometrů cest bez silnic a aut. Kromě Fjordských koní najdete na farmičce další, převážně domácí, zvířata a s většinou z nich máte možnost přímého kontaktu. Rozkošná kůzlátka, kachny či ovce se už těší, až se na ně přijdete podívat! Na farmě navíc můžete i nocovat a využít místní tábořiště. Díky tomu si atmosféru zooparku užijete opravdu na maximum. Svůj pobyt na víkend si objednáte tady.

Na víkend princeznou a princem


 Za pohádkovým zážitkem se vydejte na zámek Liblice, kde si můžete užít luxusní, královské ubytování v barokním stylu. Nádherná zámecká zahrada vám poskytne svou náruč třeba pro odpolední relax s knížkou. A jestli chcete své body využít na maximum, dopřejte si i wellness či masáže, které váš romantický víkend báječně podtrhnou. Zámecká atmosféra v kombinaci s hýčkáním vašeho těla zaručí, že budete odjíždět dokonale odpočinutí a s čistou hlavou.

Sportovně laděný oddech pro aktivní


Raději byste si spíš rekreačně zasportovali? Pak určitě navštivte třeba badmintonové hřiště ve Sportovním centru Počaply. Kromě badmintonu si můžete zahrát třeba i tenis či halový fotbal a za odměnu se nechat rozmazlit v sauně a vířivce. Vodní radovánky, ale i masáže a saunu, vám dopřeje bazén Neratovice. Krásně teplá voda, tobogány i různé druhy bazénu vás i vaše děti zabaví na dlouhé hodiny. Samozřejmostí je i bazén pro děti, kde se i malí neplavci mohou s vámi naučit plavat.


Víc, než voda samotná vás fascinuje život v ní? Tajemný svět pod vodní hladinou se naučíte zkoumat díky potápěčským kurzům v Potápěčská technika – Mělník. Projdete si s lektorem využívání potápěčské techniky a dýchání pod vodou. Potom už jen zbývá skočit na nejbližší dovolené u moře pod hladinu a nechat se unášet dechberoucím pohledem na korály a další podvodní krásy, které vodní svět přináší.


Myslíme na vás.
Benefit Plus

Nabídka benefitů

Facebook
Instagram
LinkedIn