Benefit Plus - Stravenky i volný čas rychle a jednoduše s kartou Benefit Plus

Stravenky i volný čas rychle a jednoduše s kartou Benefit Plus

Vše, co potřebujete vědět o čerpání benefitů. Snadné použití karty a ještě snadnější výběr pro uplatnění vašich benefitových bodů.

Před první platbou

Ještě, než začnete platební kartu používat, je nutné ji aktivovat. To provedete na svém benefitovém účtu vpravo nahoře v sekci Nastavení. Nevíte, zda je vaše karta již aktivní? Pokud v kolonce Karta je aktivní vidíte Ano, pak je vše v pořádku a můžete kartu plnohodnotně využívat. Jestliže je v této kolonce Ne, zadejte číslo svého mobilního telefonu a mail, klikněte na tlačítko Aktivovat. Na toto telefonní číslo vám bude zasílán i jednorázový 6místný kód, který je nutné zadat při nákupu volnočasových benefitů.

Při první platbě přes platební terminál bude rovněž nutné zadat PIN.

Pokud již máte kartu aktivovánu, nic nebrání tomu začít ji u našich partnerů využívat. Kompletní seznam, kde můžete kartu využít, najdete po přihlášení na www.benefit-plus.cz v seznamu benefitů, sloupec Karta BP.

Jak platit kartou Benefit Plus

Restaurace a obchodní řetězce (Albert, Billa, COOP, Kaufland, Lidl, Tesco, Globus a další)

Kartu přiložíte k platebnímu terminálu tak, jak jste zvyklí při běžném nákupu soukromou platební kartou. Při platbě nad 500 Kč zadejte PIN.

Volnočasové benefity

Při placení předložíte kartu obchodníkovi, který zajistí celý proces platby. Pokud by částka k uhrazení přesáhla 500 Kč*, přijde na váš mobil zpráva SMS s kódem, který nadiktujete obchodníkovi a ten celý proces platby dokončí. Platba je hotova a vy můžete spokojeně odejít.

Způsob platby se může u jednotlivých obchodníků lišit. Detailní popis obchodníka, včetně způsobu platby, si můžete ověřit ve svém benefitovém účtu u konkrétního poskytovatele. Žádný strach, poskytovatel vás platbou vždy provede.

PIN kód a jeho důležitost

Upálení Mistra Jana Husa, bitva na Bílé hoře, založení Karlovy univerzity nebo narozeniny vašeho domácího mazlíčka. Čísel a údajů, které bychom si měli pamatovat, je nespočet, a proto je vhodné nastavit vlastní kód PIN, který si zapamatujete bez problémů. Svůj první PIN naleznete po odtržení krycí pásky v aktivačním dopise. Změnit svůj PIN na takový, který si vybavíte, i kdyby vás o půlnoci vzbudili, pak můžete v libovolném bankomatu.