Benefit Plus - Sportování pod širým nebem jako aktivní forma zábavy

Sportování pod širým nebem jako aktivní forma zábavy

Teplé letní počasí se přímo nabízí k venkovním aktivitám. A právě ty jsou skvělou volbou, jak se věnovat sportu, ale nezavírat se přitom do fitka. Zejména kolektivní sporty mohou být báječný způsob, jak strávit s přáteli či rodinou kvalitní čas a zároveň si udržet fyzičku. Možností je opravdu spousta a my jsme pro vás připravili několik tipů na místa, kde uplatníte své benefity.

Míčové hry, jako za dob základky


Utvořte tým, protáhněte se a vyrazte na beach volleyball třeba do Sportovního centra EDEN v Berouně. Teplá, písčitá pláž, slunce a pohyb zajistí nejen dobrou náladu, ale také se krásně a rovnoměrně opálíte. Kromě toho můžete využít i další sportovní aktivity, které centrum nabízí, jako třeba badminton, tenis či lukostřelbu. V SK Jeremi si sportovní utkání užijete také, a navíc si můžete pronajmout gril včetně příslušenství. K dokonalému scénáři pak už chybí snad jedině vychlazený nápoj, který pro vás mají ale samozřejmě připraven na baru.


Ze vzduchu na zem aneb Ne všechny míče létají


U míčů a míčků ještě chvilku zůstaneme. Lákalo by vás třeba zahrát si fotbal? Pokud ano, pak určitě využijte své body na dobití kreditu v SK HAMR Braník, kde si můžete střihnout pravidelné přáteláky ve fotbale. A po sportovním výkonu se můžete občerstvit v místní samoobslužné restauraci a odpočinout si na velké, zelení obklopené terase.
Pro trochu klidnější tempo doporučujeme zkusit mini golf ve Vista resort & club, kde vás čeká několik drah, klidné lesní prostředí, a především zábava pro vás i celou rodinu. Mini golf je skvělou volbou také pro teambuildingy! Kromě toho je v areálu i možnost zahrát si tenis.


 

Sportovní osvěžení nad i pod vodní hladinou


Je horko, běhat se vám nechce, ale přesto byste rádi trochu pohybu? Tak si skočte skočit šipku do venkovního bazénu Hloubětín! Ideální kombinace relaxu pod slunečními paprsky a plavání klidně po celý den. Plavání je skvělé kardio cvičení i pro ty, kteří mají třeba bolavé klouby. A navíc – za horkého letního dne není nic lepšího než vodní radovánky.

Jestli jste tak trochu ryba a radši než na souši trávíte čas ve vodě, pak doporučujeme kurz potápění od Potápění Kubín. Začátečníci i pokročilí se pod vedením zkušeného lektora naučí vše potřebné a co víc – získáte potápěčskou certifikaci s celosvětovou platností!


Lehčí adrenalin pro milovníky hor


Obklopit se lesy, horami a na konci poutě si vychutnat dechberoucí panoramata. To jsou kurzy Via Ferraty od Hynek Rychtář – horský průvodce! Výstupy na skalách pod dohledem vás posunout o krok dál za hranici komfortní zóny. Ferraty však nejsou pouhým sportem, je známo, že příroda má blahodárný vliv na naše emoce. Jednou z možností, jak si ferraty užít, je také tzv. doprovázená pouť, kde společně s průvodcem vyřešíte i některé vaše psychické neduhy.


Myslíme na vás.
Benefit Plus

Nabídka benefitů

Facebook
Instagram
LinkedIn