Benefit Plus - Síla spojení pro jednodušší život a více zážitků

Síla spojení pro jednodušší život a více zážitků

Dostaňte ze svých benefitů maximum, Platby Plus vám s tím pomohou. Připojte si svoji soukromou platební kartu ke kartě Benefit Plus, zjednodušte si jednorázové online platby nebo si nabijte kredit podle svých potřeb a nepropásněte žádnou příležitost.

Bezstarostná platba kartou Benefit Plus

Pokud každodenně běžně doplácíte menší částky za nákup benefitů, pak je pro vás ideální připojit svoji platební kartu na kartu Benefit Plus a starosti se zůstatkem Benefitových bodů můžete pustit z hlavy. Ten totiž bude vždycky automaticky dorovnán z vaší platební karty, a to s limitem 5 000 Kč na jednu transakci. Soukromou kartu připojíte na pár kliků ve vašem účtu v záložce Nastavení. 


Jednorázová Platba Plus

Nedělejte kompromisy a sáhněte vždycky po tom, co se vám líbí nejvíc. Pokud si za své Benefitové body vybíráte například na Ubytování online, pak určitě oceníte možnosti jednorázové doplacení přes platební bránu s limitem do výše 100 000 Kč. Benefitové body ani svoje peníze tak nemusíte nikam převádět, ani platby složitě kombinovat. Všechno vyřídíte jednoduše online, kdykoli potřebujete a na pár kliků přímo na webu Benefit Plus při samotné objednávce.


Benefity pod kontrolou

Abyste nemuseli hlídat platby a měli vždy dostatek prostředků na doplatek, stačí si jednoduše nabít kredit podle aktuálních potřeb na vaši kartu Benefit Plus. Tak budete mít pod kontrolou limit, který použijete na doplatky, a to až do výše 20 000 Kč. V e-shopu benefitů si ve skupině Karta Benefit Plus jednoduše nabijete kartu ze soukromých prostředků. Myslíme na vás
Benefit Plus

Doporučené články

O benefitech

Představujeme vám nejlépe hodnocenou mobilní aplikaci BP

S mobilní aplikací Benefit Plus máte nyní přehled o svém benefitovém účtu stále u sebe. Kontrolujte zůstatky i historii transakcí, vyhledávejte zajímavá místa nebo procházejte tipy, které pro vás připravujeme. Samozřejmostí je i rychlá objednávka a blokace karty.

Číst dále
Facebook
Instagram
LinkedIn