Benefit Plus - Pro sportovní nadšence: 6 tipů, kde využijete své body

Pro sportovní nadšence: 6 tipů, kde využijete své body

Prázdniny jsou u konce, léto se s námi pomalu loučí, je čas se zase navrátit do zdravé rutiny a pořádně se rozhýbat. Za své benefitové body si totiž můžete vybrat ze široké škály sportovních aktivit. Ať už jste samotáři s vlastním tempem, nebo potřebujete parťáka, co vás vyhecuje, z naší nabídky si vyberou i ti nejnáročnější z vás. Přinášíme vám několik tipů, kde se můžete nejen pořádně zapotit, ale ještě si užijete hodně zábavy.

Jste týmový hráč, ale užíváte si i zdravou soupeřivost? Přidejte se do amatérské ligy ve vámi vybraném sportu a o soupeře už nebudete mít nouze. Každý měsíc vám VAŠE LIGA naservíruje 4 protihráče na vaší úrovni. S nimi se pak domluvíte na místě a čase odehrání zápasu. Můžete si vybrat squash, badminton, tenis, ping-pong nebo beach volejbal. Hraje se v Praze, Brně, Plzni, Pardubicích a Olomouci. 

Každý, kdo má rád progres, své vlastní tempo a rutinu, ocení moderní fitness centrum Štěrboholy vybavené multifunkčními stroji. Kromě posilovny a rozlehlého prostoru pro funkční trénink s atletickou dráhou zde najdete fighting arénu s boxovacím ringem, stupínkovým oktagonem a boxovacími pytli. Chcete svůj trénink občas kombinovat se skupinovými lekcemi? Daily Fitness Štěrboholy jich má v nabídce hned několik.


Moderní prostředí, perfektní vybavení i skupinové lekce vám nabídne taky Daily Fitness Zličín. Cvičit budete na multifunkčním sportovišti podle nejmodernějších parametrů a trendů.  Vyřádí se zde jak děti, dospělí, tak i senioři. Že jste ve fitku poprvé? Ničeho se nebojte a připlaťte si osobního trenéra, který vás vším srozumitelně provede. 

Pokud máte rádi cvičení v týmu a nejvíc vás nakopne sdílená motivace, pak určitě navštivte PartySport. V PartySport je pozitivní parta lidí, kteří si na nic nehrají. S nimi si zacvičíte, zasmějete, můžete s nimi jet na sportovní víkend, nebo jen pokecat na recepci. Se vším vám vždy pomůžou. Když jim budete tykat, budou to brát jako projev kamarádství.