Benefit Plus - Předplaťte si svoje novoroční předsevzetí

Předplaťte si svoje novoroční předsevzetí

Rok se zase přehoupl a my vstoupili do nové kapitoly. S tím přichází klasické téma: novoroční předsevzetí. Napadlo vás využít svoje benefity k jejich splnění? Je to snadné, online a z pohodlí domova. Tak si pojďme společně odškrtat ze seznamu vše, čeho chceme dosáhnout.

Nový rok – nový životní styl

Skoro všichni chceme nebo jsme někdy chtěli shodit pár kilo dolů. Není to přitom taková věda a dřina, jak se často zdá. Stačí se správně stravovat. Jídelníček na míru vám vyrobí třeba v Nutrits. Jen si vyberte menu dle preferencí a vyplníte online dotazník, na jehož základě vám poradci vypočítají váš bazální metabolismus. Následně dostanete jídelníček včetně receptů a každý týden nový stravovací plán.

Už víte, co jíst? Doplňte svou cestu ještě o online kouče, který vás procesem bude provázet. Jako každý z nás možná budete potřebovat ve slabé chvíli podpořit a připomenout, proč jste vlastně začali. Ne vždy to totiž je pouze o vůli, ale „jádro pudla“ může být zakopané jinde. Terapeutický průvodce Zemědary zodpoví ochotně všechny vaše otázky a bude s vámi v pravidelném kontaktu.


Fitko přímo u vás doma

Načerpejte endorfiny! Navzdory opatřením můžete cvičit pohodlně i doma. Na Onlinefitness.cz je totiž spousta lekcí se zaměřením na konkrétní partie nebo způsob cvičení. Buď se připojíte na živě vysílané streamy, nebo prostě sáhnete do archivu pro top lekce. Na podobném principu funguje také Daflex, kde se lektoři zaměřují hlavně na řešení specifických problémů, jako jsou třeba bolesti zad. Tematicky si vyberete to, co je pro vás, a pak už se jen pustíte do cvičení.

Proč vlastně cvičit doma?

  • Soukromí vašeho bytu vás zbaví obav z toho „co si asi myslí ostatní“
  • Archiv videí vám umožní cvičit kdykoliv
  • Nebaví vás lekce? Stopněte ji a zkuste prostě něco jiného


Parťák, co vám pomůže přestat s kouřením

Jak přestat kouřit? Pravidelná cigareta je zlozvyk, který sám od sebe zvládne eliminovat jen málokdo. Díky aplikaci Adiquit se vám to ale může konečně podařit. První 4 dny máte na zkoušku zdarma, a když vám bude systém vyhovovat, čeká vás 2 měsíční odvykací kúra. Odvykání kouření jde podpořit také biorezonancí. Tato alternativní metoda se začíná těšit oblibě mnoha lidí, kteří chtějí vyřešit i jiné závislosti. Terapeuti z oboru celostní medicíny vám během 50 minutového sezení mohou pomoci se návyku na cigaretách zbavit.


Trávit méně času za obrazovkou

Možná ale svádíte boj s jiným nešvarem. Přistihujete se často u bezcílného scrollování, zatímco práce stojí? Když vám pípne notifikace na mobilu, začnou vás svrbět ruce a máte potřebu zkontrolovat kdo co chce? Dost možná jste tak trochu rukojmí vlastní elektroniky. Michal Dvořák z Be Mindful přináší nový kurz – Digitální svoboda. Zejména teď je velmi důležité se umět odpoutat od spárů virtuálního světa a prostě vypnout. Myšlenky, telefon i počítač. A přesně to se taky naučíte.

Co vás na kurzu čeká?

  • Stanete se odolnější vůči vyrušení
  • Snížíte závislost na technologii, se kterou se naučíte lépe pracovat
  • Zlepšíte svoji schopnost soustředit se


Možnosti trávení volného času jsou teď sice limitované, ale na druhou stranu to můžeme skvěle využít ke splnění všeho, co jsme tak dlouho odkládali. Tak načerpejte motivaci a pojďte tento rok zasvětit malému upgradu sebe samých. Protože kdy jindy, když ne teď?

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Doporučené články

O benefitech

Jak na benefity z cafeterie?

Přestože se benefitový rozpočet stal již standardní součástí zaměstnaneckých benefitů, je jeho čerpání ještě pro mnohé záhadou. Jak tedy na zaměstnanecké benefity, aby vám přinesly co nejvíce?

Číst dále
O benefitech

5 nejoblíbenějších tipů z Benefit Plus

Své benefity využíváte ve svém každodenním životě. Tušíte ale, které jsou opravdu ty nejoblíbenější, pokud nepočítáme lékárny? Pojďme se na to podívat a možná se trochu inspirujete.

Číst dále
O benefitech

Překvapí vás, že můžete toto čerpat v rámci Benefit Plus?

Velká část benefitových rozpočtů končí v lékárnách. V hektické době často nemáme čas zkoumat, kde všude benefity čerpat. Navíc nám kolega řekl, že jde prostě do lékárny a tam zaplatí. Nabídka benefitů je ovšem daleko širší a mnohdy se tam najdou věci, které byste rozhodně nečekali...

Číst dále
O benefitech

Proč při každé platbě zaměstnaneckými benefity ušetříte 26 %?

Mnoho zaměstnavatelů dává svým zaměstnancům zaměstnanecké benefity ve formě cafeterie. Proč se tento způsob tak rozmohl? Co znamenají benefity pro zaměstnance? Pojďme se podívat na benefity z trochu jiné strany.

Číst dále

Nabídka benefitů

Facebook
Instagram
LinkedIn