Benefit Plus - Pomozte své duši - rychle, online a efektivně

Pomozte své duši - rychle, online a efektivně

Odstartovali jsme nový projekt s názvem Pomozte své duši. Proč? Protože zejména teď je psychika téma, které řeší snad každý. Nedostatek sociálního kontaktu, kombinace home office a péče o děti nebo i nemožnost se kulturně a sportovně vyžít se snadno podepíše na psychické odolnosti. Pojďme se proto podívat na online terapeuty, u kterých můžete platit svými body.

Mít čas na terapii - a tedy sami na sebe - je v kolotoči povinností, které s karanténou přišly, jistě náročné. Věděli jste ale, že nikam nemusíte jezdit? Dostupná a rychlá pomoc je dnes už i online. Tak si pro sebe najděte hodinku času a zahoďte stigma, které se využívání služeb psychoterapeutů drží. A koho tedy vlastně oslovit? To jsme vybrali za vás.


Když tlačí čas, je tu terapie do dvou minut

V Hedepy je totiž přes 50 kvalifikovaných terapeutů, kteří se vám ochotně budou věnovat. Stačí vyplnit krátký dotazník a vybrat si, jaké témata a jaký styl je pro vás v danou chvilku nejlepší. Rychle a efektivně, bez volání nebo psaní e-mailů si zabookujete svoje sezení. Navíc není potřeba instalace žádných programů - povídání s terapeutem probíhá přes videohovor přímo na webu Hedepy. A pokud se stane, že nebudete spokojení, dostanete své peníze zpět.

S výběrem si také můžete nechat pomoci

Co vlastně řešit a s kým se spojit? I takové otázky běží hlavou mnohým, co se rozhodli říct si o pomoc. Terap.io vám s hledáním pomůže! Správně položenými otázkami vás terapeut dovede k pochopení a otevře novou cestu, kterou jste předtím možná neviděli. Svěřit se můžete naprosto s čímkoliv - nikdo vás nebude soudit a dostane se vám pochopení. Sezení proběhne online přes zabezpečený web, takže opět není nutné si shánět komunikační program.