Benefit Plus - Pohádkový Český ráj

Kouzelná místa kolem Jičína a Turnova jsou plná starých a majestátných hradů, jako je Hrubá Skála nebo Trosky. Najdete tu božskou přírodu Prachovských skal i další potěšení, která lákají k dobrodružným výletům, rodinným dovoleným i obyčejným procházkám.

Celá rodina i parta na výletě

Jestli patříte mezi ty, co cestují s celou rodinou a klidně s sebou přiberou i další kamarády, pak určitě oceníte luxusní a prostorné ubytování v Apartmánech Český Ráj nebo Penzion Na Pohoři, kde budete mít k dispozici celý volnočasový areál. V samém srdci Prachovských skal najdete Ubytování Český Ráj. Pokud chcete mít každá rodina víc soukromí, jsou vám k dispozici byty ve Vile Chutnovka nebo Apartmány Rozárka v Turnově. Jestli chcete se svými nejbližšími být opravdu na samotě u lesa, je pro vás jako stvořený Pension Sněhov. Společně pak můžete vyzkoušet celou řadu dalších aktivit jako je jóga nebo kurzy olejomalby.

Ve dvou v ráji

Vezměte svoji polovičku za pořádnou romantikou. V zámeckém hotelu Hrubá Skála na vás dýchne genius loci mnoha staletí i romantika hradu a jeho legend. Středověký hotel Dětenice vám dá ochutnat středověk ve své tematické restauraci, odkud si odnesete nezapomenutelné zážitky. Jestli si od historie budete potřebovat na chvíli odpočinout, nechte se hýčkat ve Wellness Apartmánech Richtrovi nebo navštivte solnou jeskyni a wellness v nedalekém městečku Semily.

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Doporučené články

Nejkrásnější Česko

Den jako malovaný v milovaném Brně

Častým paradoxem našich životů bývá, že moc nezkoumáme možnosti měst, ve kterých bydlíme a častěji vyrážíme za zábavou jinam. To samozřejmě není špatně, ale ne nadarmo se říká, že co je doma, to se počítá. Co tedy vlastně nabízí vyhlášená moravská metropole pro místní? Dali jsme dohromady několik tipů, kam vyrazit v Brně, když prší, je hezky, ale i když si prostě jen chcete užít fajn den s rodinou či přáteli.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Středočeský kraj plný přírody i zážitků

Střední Čechy většina z nás zná především pro své přírodní krásy, historické objekty a turistiku. Ale co takhle si svůj výlet s procházkou trochu okořenit a zažít něco trochu jiného? Sepsali jsme pro vás několik nápadů na místa, kde si nejen odpočinete, ale i užijete něco navíc. Odskočte si tedy ze žluté stezky za některým z našich tipů a užijte si svoje zasloužené volno na maximum!

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Z reality do kouzelných Beskyd

Hluboká údolí, hory a skvostná příroda. Kouzelná náruč Beskyd navnadí na turistiku, pohladí na duši a převede z denní reality do pohádky. Třeba takový Velký Javorník, ze kterého uvidíte vše jako na dlani nebo Lysá hora, která je právem královnou Moravskoslezských Beskyd.

Číst dále
Zaměřeno na děti

Když chcete potěšit vaše děti

Volný víkend před vámi a znovu přichází otázka „kam vyrazit?“. Za hezkého počasí se nabízí výlet do přírody nebo třeba odpočinek na chatě. Co ale když prší? Nebo když chcete prostě jen zažít něco nového? Na to jsme mysleli za vás a přinášíme vám inspiraci na místa, kde si užije celá rodina.

Číst dále

Nabídka benefitů

Facebook
Instagram
LinkedIn