Benefit Plus - Pod dohledem Krakonoše

Krkonoše nejsou jen Sněžka a přísný Krakonoš. Objevujte krásu dalších míst, sportujte a odpočívejte obklopeni kouzelnou přírodou.

Když sportuje celá rodina

Jestli jste neposedná rodina, co miluje aktivní dovolenou, pak vás i vaše ratolesti určitě nadchne ubytování na vrcholcích hor a kopců, jako je třeba to v Hotelu Kubát na Benecku. Zaujme překrásným výhledem do kraje a nekonečnou škálou sportovního vyžití v zimě i v létě. Oblíbenou krkonošskou destinací je i Harrachov, na jehož kopcích najdete Hotel Harrachov nebo Pension Rotunda. Svými možnostmi aktivní dovolené vás tady potěší i Resort Sklář, Wellness Hotel Svornost s bazénem nebo nedaleká vítkovická horská Chata Hubertka. Oblíbenou a známou destinaci je i Špindlerův Mlýn. Ubytování podle vašich představ tady najdete na Labské Boudě, v Apartmánech Horní Mísečky nebo v Chatě na Špici, kde vaše děti ocení i zvířecí kamarády v malé Zoo.

Na horách, přesto ve městě

Někdy se horské kopce zdolávají hůř, takže přijde vhod ubytování „v civilizaci“, kde je všechno potřebné na dosah. V tom případě je pro vás ideální centrum Harrachova, kde najdete všechno potřebné i veškeré vyžití. Ubytovat se můžete například v Hotelu David, Apartmánech Čertovka nebo Harrachovské Haciendě a vyrážet odtud na výlety do okolí, na lyže, na boby i za dobrým jídlem a kulturou třeba do Lomnice nad Popelkou nebo za historií do Krkonošského muzea řemesel.

Sportovat v zimě v létě!

Aktivní sportovce určitě potěší možnosti jaké nabízí ubytování v Hotelu Vyhlídka v Jilemnici. Kromě klasických zimních a letních sportů tu naleznete i Sportovní centrum Jilemnice s bazénem a saunou. Klasický horský pension jako vystřižený ze vzpomínek na školní lyžařský výcvik je úžasný Penzion Pohlednička v Horních Štěpanicích. Ideálním ubytováním pro aktivní sportovce na zimu i léto jsou také Apartmány Helas.

Jen my dva a vrcholky hor

Jestli milujete horskou romantiku, kterou prožijete v tichu a soukromí, pak je pro vás a vaši drahou polovičku ideální volbou malý romantický Hotel Gabriela na stráních vítkovických kopců nebo útulný Hotel David v tepajícím srdci Harrachova.

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Doporučené články

Nejkrásnější Česko

Otevřená náruč Českého Švýcarska

Na severu Čech na vás čeká úžasný kout – České Švýcarsko se svými přírodními krásami i zajímavou historií. Vydejte se do skal i do lesů, do města Děčín a Hřensko a nechte se překvapit i okouzlit drsnou krásou tohoto kraje.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Středočeský kraj plný přírody i zážitků

Střední Čechy většina z nás zná především pro své přírodní krásy, historické objekty a turistiku. Ale co takhle si svůj výlet s procházkou trochu okořenit a zažít něco trochu jiného? Sepsali jsme pro vás několik nápadů na místa, kde si nejen odpočinete, ale i užijete něco navíc. Odskočte si tedy ze žluté stezky za některým z našich tipů a užijte si svoje zasloužené volno na maximum!

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Z reality do kouzelných Beskyd

Hluboká údolí, hory a skvostná příroda. Kouzelná náruč Beskyd navnadí na turistiku, pohladí na duši a převede z denní reality do pohádky. Třeba takový Velký Javorník, ze kterého uvidíte vše jako na dlani nebo Lysá hora, která je právem královnou Moravskoslezských Beskyd.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Kouzelná místa kolem Třebíče a Telče

I když jsou to dvě odlišná města, mají víc společného, než jen názvy na „T“: malebné okolí a přírodu, překrásné centrum zapsané do světového dědictví UNESCO i atmosféru, která si vás získá. Poznejte je blíž!

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Pohádkový Český ráj

Kouzelná místa kolem Jičína a Turnova jsou plná starých a majestátných hradů, jako je Hrubá Skála nebo Trosky. Najdete tu božskou přírodu Prachovských skal i další potěšení, která lákají k dobrodružným výletům, rodinným dovoleným i obyčejným procházkám.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Objevujte to nejkrásnější z Pálavy

Jižní Morava je úžasné místo, které vás přenese do pohádkové krajiny kolem zámku Lednice, kouzelných zákoutí města Mikulova, prosluněných vinic Pálavských vrchů a voňavého vína z rodinných vinařství. O zdobených krojích a úžasné muzice nemluvě. Ať už budete vyrážet za poznáním, sportem nebo jen tak na skleničku, najdete tu vždycky něco nového.

Číst dále

Nabídka benefitů

Facebook
Instagram
LinkedIn