Benefit Plus - Otevřená náruč Českého Švýcarska

Otevřená náruč Českého Švýcarska

Na severu Čech na vás čeká úžasný kout – České Švýcarsko se svými přírodními krásami i zajímavou historií. Vydejte se do skal i do lesů, do města Děčín a Hřensko a nechte se překvapit i okouzlit drsnou krásou tohoto kraje.

Pěšky i na kole, s dětmi i bez nich

Ať už se chystáte šlápnout do pedálů nebo jen objevovat nová místa po svých, určitě oceníte kvalitní ubytování, kde najde pohodlí i celá vaše rodina včetně benjamínků. Zejména cyklorodiny dobrodružnější povahy budou nadšeny z ubytování v Kempu Děčín, Hotelu Kocanda a Hotelu Česká Koruna v Děčíně. Příjemné rodinné zázemí nabízí také Penzion Nostalgie v Chřibské. Dolní Chřibská ukrývá i útulnou a malebnou usedlost Na Stodolci, která rozhodně stojí za návštěvu. Jestli s sebou do batůžku přibalíte i domácího mazlíčka, pak se v Penzionu Laura v Krásných Polích najde pelíšek i pro něho. A až děti omrzí nekonečné túry a výletování, vezměte je do Aquaparku v Děčíně, ze kterého je vytáhnete až s varhánky na prstech.

Lesní romantika

Chcete se schovat do stínu lesa, položit jen tak na mechu a dívat se do korun stromů? Pro nenapravitelné romantiky je tu Hotel Kristin Hrádek nedaleko Děčína nebo Penzion Kamzík v České Kamenici. Svým omamným klidem, lesní vůní a přírodou, kam se podíváte, vás dostanou i Apartmány Chřibská. Tak co, máte už sbaleno?

Cesta z města bez signálu

V okolí Krásné Lípy najdete senzační ubytování pro celou rodinu nebo skupinu přátel, se kterými si chcete užít čas bez moderních vychytávek. Místo WiFi tu šumí stromy a místo telefonu zpívají ptáci. Zkuste to. Bude to určitě překrásné dobrodružství. Stačí se ubytovat třeba ve venkovské usedlosti příznačně nazvané Venkovský domek nebo v Kyjovské terase, kam s sebou můžete vzít i domácí mazlíčky. Nebo zavítejte do Ubytování Černý čáp. Jestli ale budete mít pocit, že toho klidu máte až moc, sáhněte po nabídce poukázek na nejrůznější zážitky od CK Enthusia, a okořeňte si tak klidnou dovolenou.

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Doporučené články

Nejkrásnější Česko

To nejlepší z Českého Krumlova a okolí

Objevujte dobrodružství, která na vás netrpělivě čekají v nejkrásnějším městě Jižních Čech i v jeho okolí.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Kouzelná místa kolem Třebíče a Telče

I když jsou to dvě odlišná města, mají víc společného, než jen názvy na „T“: malebné okolí a přírodu, překrásné centrum zapsané do světového dědictví UNESCO i atmosféru, která si vás získá. Poznejte je blíž!

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Objevujte to nejkrásnější z Pálavy

Jižní Morava je úžasné místo, které vás přenese do pohádkové krajiny kolem zámku Lednice, kouzelných zákoutí města Mikulova, prosluněných vinic Pálavských vrchů a voňavého vína z rodinných vinařství. O zdobených krojích a úžasné muzice nemluvě. Ať už budete vyrážet za poznáním, sportem nebo jen tak na skleničku, najdete tu vždycky něco nového.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Pod dohledem Krakonoše

Krkonoše nejsou jen Sněžka a přísný Krakonoš. Objevujte krásu dalších míst, sportujte a odpočívejte obklopeni kouzelnou přírodou.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Pohádkový Český ráj

Kouzelná místa kolem Jičína a Turnova jsou plná starých a majestátných hradů, jako je Hrubá Skála nebo Trosky. Najdete tu božskou přírodu Prachovských skal i další potěšení, která lákají k dobrodružným výletům, rodinným dovoleným i obyčejným procházkám.

Číst dále

Nabídka benefitů

Facebook
Instagram
LinkedIn