Benefit Plus - Objevujte to nejkrásnější z Pálavy

Objevujte to nejkrásnější z Pálavy

Jižní Morava je úžasné místo, které vás přenese do pohádkové krajiny kolem zámku Lednice, kouzelných zákoutí města Mikulova, prosluněných vinic Pálavských vrchů a voňavého vína z rodinných vinařství. O zdobených krojích a úžasné muzice nemluvě. Ať už budete vyrážet za poznáním, sportem nebo jen tak na skleničku, najdete tu vždycky něco nového.

S dětmi na kole i bez něj

Vyrážíte s nezbedníky na rodinnou dovolenou? Skvělé ubytování i s wellness vám nabídne Hotel Besední Dům ve vinařském městečku Valtice, případně velký rodinný Hotel Akademie ve Velkých Bílovicích. Pro cyklo nebo pěší výšlapy po Lednicko-valtickém areálu se skvělé hodí také ubytování v Relax hotelu Štork přímo v Lednici nebo v Penzionu Harmonie. A jestli děti unaví věčné prohlížení památek, turistika a příroda, spravte jim náladu návštěvou Muzea hraček v Lednici. Nedaleko centra úžasného jihomoravského města Mikulov, najdete rodinný Hotel Aurelius, odkud můžete podnikat nejrůznější výlety nejen po městě, ale i po jeho kouzelném okolí.

Ve dvou jen tak na víno a wellness

Mikulov je město, které přímo volá po romantických výletech. Luxusní ubytování v Hotýlku Volařík vás nadchne po všech stránkách. Jestli se chcete toulat dál, vydejte se na vinařský výlet s ubytováním do Vinařství Skoupil ve Velkých Bílovicích. Odpočinek a relaxaci pak najdete v Lednici. Čeká tu na vás wellness resort Lázně Lednice nebo Spa Resort Lednice, který pohladí vaše tělo i duši.

S přáteli na cestách za kulturou a dobrodružstvím

Jestli vyrážíte s přáteli, rodinnými známými nebo tlupou kamarádů na Pálavu, rozhodně využijte nabídky turistických programů a průvodců nejen po Lednicko-valtickém areálu nebo půjčovnu kol i s přepravou mikrobusem od Lva Service. Po výletech si odpočinete ve sklípku s ubytováním Pod Vinicí ve Velkých Bílovicích nebo v apartmánech Slunce a Země v Hotelu Mikulov Inn kousek od Svatého Kopečku. V Mikulově na vás čeká také wellness program - nechte se tady hýčkat v Hotelu Galant

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Doporučené články

Nejkrásnější Česko

Otevřená náruč Českého Švýcarska

Na severu Čech na vás čeká úžasný kout – České Švýcarsko se svými přírodními krásami i zajímavou historií. Vydejte se do skal i do lesů, do města Děčín a Hřensko a nechte se překvapit i okouzlit drsnou krásou tohoto kraje.

Číst dále
Zaměřeno na děti

Když chcete potěšit vaše děti

Volný víkend před vámi a znovu přichází otázka „kam vyrazit?“. Za hezkého počasí se nabízí výlet do přírody nebo třeba odpočinek na chatě. Co ale když prší? Nebo když chcete prostě jen zažít něco nového? Na to jsme mysleli za vás a přinášíme vám inspiraci na místa, kde si užije celá rodina.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Den jako malovaný v milovaném Brně

Častým paradoxem našich životů bývá, že moc nezkoumáme možnosti měst, ve kterých bydlíme a častěji vyrážíme za zábavou jinam. To samozřejmě není špatně, ale ne nadarmo se říká, že co je doma, to se počítá. Co tedy vlastně nabízí vyhlášená moravská metropole pro místní? Dali jsme dohromady několik tipů, kam vyrazit v Brně, když prší, je hezky, ale i když si prostě jen chcete užít fajn den s rodinou či přáteli.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Z reality do kouzelných Beskyd

Hluboká údolí, hory a skvostná příroda. Kouzelná náruč Beskyd navnadí na turistiku, pohladí na duši a převede z denní reality do pohádky. Třeba takový Velký Javorník, ze kterého uvidíte vše jako na dlani nebo Lysá hora, která je právem královnou Moravskoslezských Beskyd.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Středočeský kraj plný přírody i zážitků

Střední Čechy většina z nás zná především pro své přírodní krásy, historické objekty a turistiku. Ale co takhle si svůj výlet s procházkou trochu okořenit a zažít něco trochu jiného? Sepsali jsme pro vás několik nápadů na místa, kde si nejen odpočinete, ale i užijete něco navíc. Odskočte si tedy ze žluté stezky za některým z našich tipů a užijte si svoje zasloužené volno na maximum!

Číst dále

Nabídka benefitů

Facebook
Instagram
LinkedIn