Benefit Plus - Načerpejte inspiraci, když řešíte expiraci

Načerpejte inspiraci, když řešíte expiraci

Blíží se vám expirace rozpočtů, a tak se nabízí otázka: Co s tím svým uděláte? Je nám jasné, že v téhle době je čerpání bodů složitější. Proto je tu pro vás tento článek - tipy na místa, kde mají benefitové body zelenou.

Když se domov promění v kancl i fitko

Práce z domova s sebou nese jistá úskalí. Bezkonkurenčně jim kraluje oddělení pracovního a osobního života, efektivita, produktivita a schopnost se soustředit.
S tím bojuje skoro každý a nejste na to sami. Jak vše zvládat levou zadní a "nezbláznit se" se naučíte na kurzu Optimalizace dne od Code of life. Jde o tzv. biohacking, který vám dokáže přeprogramovat myšlení. Více o něm jsme vám sepsali sem, tak se mrkněte.


Homeoffice a věčné sezení potřebuje trochu "naředit" pohybem. Tak zkuste online lekce jógy, které pravidelně připravují v Dům jógy Anděl. Příjemné večerní protažení, ale i pořádná makačka pro celé tělo vám krásně vynahradí pravidelnou hodinku v posilovně. Fandíte spíš klasickému fitness? Pak je tu pro vás Onlinefitness.cz - objednejte si měsíční, čtvrtletní nebo roční členství a pusťte se do toho i z pohodlí domova.
A navíc - roční členství je teď se 40% slevou.