Benefit Plus - Kouzelná místa kolem Třebíče a Telče

Kouzelná místa kolem Třebíče a Telče

I když jsou to dvě odlišná města, mají víc společného, než jen názvy na „T“: malebné okolí a přírodu, překrásné centrum zapsané do světového dědictví UNESCO i atmosféru, která si vás získá. Poznejte je blíž!

Za pohodou a romantikou

Hledáte romantický kout, chcete utéct před světem, odpočívat, a přitom si neodepřít vynikající služby? Co takhle zavítat do Wellness Hotelu Harmony nedaleko Jihlavy a nechat se hýčkat? Nebo si vychutnat masáže přímo v Jihlavě v  masážním studiu Janes? Jestli milujete malebná historická centra, uličky a kouzelnou atmosféru, pak je pro vás třebíčský Pension Eliška jako stvořený. A masáž si zde můžete dopřát ve Wellness Matangi. Jestli jste romantici, gurmáni a navíc oceníte dobré víno, pak byste neměli minout Apartmány Holiday.

Sportovat a poznávat

Je libo trochu adrenalinu? Ano, i tak se dá efektivně odpočívat! Co třeba tandemový seskok padákem v Aeroklubu Vysočina? Nebo raději plachtění? Pak vás nadchne Větrný Jeníkov a jeho kurzy kitingu. Jestli se budete chtít snést zase zpátky na zem, navštivte třeba horolezeckou stěnu, pivovar nebo se projeďte na elektro kolech v Panském dvoře v Telči. Tady si totiž přijdou na své všichni, včetně těch nejmenších dobrodruhů.

Se zvířaty za zvířaty

Milujete zvířata? Vezměte je s sebou a navštivte místa, kde najdou i ona spoustu kamarádů. Patří mezi ně i rodinná farma a „turistatek“ Javořice, kde o čtyřnohé společníky nebudete mít nouzi. Jestli vás navíc láká pohled na svět z koňského hřbetu, neměli byste minout rodinný ranč Ztracená Podkova. Kromě jízdy na koních si tu můžete vyzkoušet dokonce i lukostřelbu!

Na cestách s rodinou a přáteli

Nedaleko Třebíče najdete ještě jiné, neméně zajímavé a krásné město - Jihlavu. V jejím centru leží příjemný Pension Dena, který potěší dospělé skvělým servisem a nejmenší návštěvníky dětským koutkem. Jestli ale chcete, aby vaše ratolesti poznali kouzlo pořádného kempování, vezměte je do Rekreačního střediska Úsvit. Klidně sebou vytáhněte do přírody i další sportovní rodiny. Pro všechny tu bude místa i zábavy dost. Ve Wellness pensionu Medličky si pak díky skvělému servisu odpočinou rodiče a děti se naopak pořádně vyřádí na venkovním hřišti. 

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Doporučené články

Nejkrásnější Česko

Den jako malovaný v milovaném Brně

Častým paradoxem našich životů bývá, že moc nezkoumáme možnosti měst, ve kterých bydlíme a častěji vyrážíme za zábavou jinam. To samozřejmě není špatně, ale ne nadarmo se říká, že co je doma, to se počítá. Co tedy vlastně nabízí vyhlášená moravská metropole pro místní? Dali jsme dohromady několik tipů, kam vyrazit v Brně, když prší, je hezky, ale i když si prostě jen chcete užít fajn den s rodinou či přáteli.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Středočeský kraj plný přírody i zážitků

Střední Čechy většina z nás zná především pro své přírodní krásy, historické objekty a turistiku. Ale co takhle si svůj výlet s procházkou trochu okořenit a zažít něco trochu jiného? Sepsali jsme pro vás několik nápadů na místa, kde si nejen odpočinete, ale i užijete něco navíc. Odskočte si tedy ze žluté stezky za některým z našich tipů a užijte si svoje zasloužené volno na maximum!

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Z reality do kouzelných Beskyd

Hluboká údolí, hory a skvostná příroda. Kouzelná náruč Beskyd navnadí na turistiku, pohladí na duši a převede z denní reality do pohádky. Třeba takový Velký Javorník, ze kterého uvidíte vše jako na dlani nebo Lysá hora, která je právem královnou Moravskoslezských Beskyd.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Objevujte to nejkrásnější z Pálavy

Jižní Morava je úžasné místo, které vás přenese do pohádkové krajiny kolem zámku Lednice, kouzelných zákoutí města Mikulova, prosluněných vinic Pálavských vrchů a voňavého vína z rodinných vinařství. O zdobených krojích a úžasné muzice nemluvě. Ať už budete vyrážet za poznáním, sportem nebo jen tak na skleničku, najdete tu vždycky něco nového.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Otevřená náruč Českého Švýcarska

Na severu Čech na vás čeká úžasný kout – České Švýcarsko se svými přírodními krásami i zajímavou historií. Vydejte se do skal i do lesů, do města Děčín a Hřensko a nechte se překvapit i okouzlit drsnou krásou tohoto kraje.

Číst dále

Nabídka benefitů

Facebook
Instagram
LinkedIn