Benefit Plus - Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem

Už dlouho přemýšlíte nad tím, že byste se naučili nový jazyk? Nebo si možná jen chcete vypilovat to, co už umíte k dokonalosti. Ať je to jakkoliv, přestaňte váhat a pusťte se do toho! Filmy i návštěva zahraničí pro vás přestanou být strašákem.

Online výuka, co ušetří čas

Častým argumentem, proč nedělat to, co chceme, je nedostatek času. Studio Spezi naštěstí nabízí výuku německého jazyka v online i offline podobě. Stejně tak dobře se naučíte i angličtinu v Barevné škole jazyků, kde si online můžete střihnout individuální kurzy. Na skupinovky musíte sice dojít osobně, ale zato vás tam bude skutečně málo, čímž získáte hodně prostoru pro individuálnější přístup. Výhodou je i možnost ryze konverzačního kurzu, takže gramatiku můžete třeba studovat sami a pak si ji přijít jen procvičit.


Pokud je mluvení v angličtině vaším hlavním cílem, pak můžete zkusit i Riverside Mělník, kde ve skupinkách maximálně 3 osob budete společně konverzovat, takže si i ze skupinové lekce hodně odnesete. Zaměření na konverzaci nabízí také jazyková škola LITE. Trochu netradiční výuku angličtiny zažijete v CinemaLingua, kde – jak už název napovídá – jde o učení prostřednictvím filmů. Na vlastní kůži pocítíte rčení „škola hrou“ a uvidíte, jak snadno vám vše půjde do hlavy!

Učíte se lépe ve skupině a chcete se bavit?

Klasickou podobu kurzů nabízí Pavla Kostelecká, která vás v Brně naučí mluvit německy dřív, než řeknete švec. O něco širší repertoár jazyků pak nabízí Jazyková škola Britannika v Praze. Po rozřazovacím testu budete rozděleni do skupin dle vašich aktuálních schopností, takže se ihned zaměříte přesně na to, kde máte mezery. A pokud hledáte opravdu velký výběr možností, mrkněte se na jazykovku Spěváček, která má učebny v různých částech Prahy. Zdarma vám připraví ukázkovou lekci, abyste věděli, do čeho jdete. Nabízí i možnost individuální výuky, a to dokonce i když chcete studovat třeba japonštinu!


Pokud hledáte něco náročnějšího a chcete opravdu mluvit, navštivte kurzy angličtiny od Michael Taylor – amplevoice. Lektorem je rodilý mluvčí, který na vás bude mluvit anglicky opravdu celou dobu, takže se něco přiučíte snad už od první vteřiny, co přijdete.

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Doporučené články

Nejkrásnější Česko

Pohádkový Český ráj

Kouzelná místa kolem Jičína a Turnova jsou plná starých a majestátných hradů, jako je Hrubá Skála nebo Trosky. Najdete tu božskou přírodu Prachovských skal i další potěšení, která lákají k dobrodružným výletům, rodinným dovoleným i obyčejným procházkám.

Číst dále
Zaměřeno na děti

Když chcete potěšit vaše děti

Volný víkend před vámi a znovu přichází otázka „kam vyrazit?“. Za hezkého počasí se nabízí výlet do přírody nebo třeba odpočinek na chatě. Co ale když prší? Nebo když chcete prostě jen zažít něco nového? Na to jsme mysleli za vás a přinášíme vám inspiraci na místa, kde si užije celá rodina.

Číst dále
Čas na zábavu

Přivítejme společně divadelní sezónu!

Dny se zkracují a rána se pomalu halí do chladnějšího hávu. Za pár týdnů začne podzim a s ním se pravděpodobně začneme pomalu zavírat před deštěm a fujavicí. Dali jsme proto dohromady tipy na divadla a kina, která letos určitě nesmíte vynechat!

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Pod dohledem Krakonoše

Krkonoše nejsou jen Sněžka a přísný Krakonoš. Objevujte krásu dalších míst, sportujte a odpočívejte obklopeni kouzelnou přírodou.

Číst dále

Nabídka benefitů

Facebook
Instagram
LinkedIn