Benefit Plus - Když vaše objednávka pomáhá ostatním

Když vaše objednávka pomáhá ostatním

Jak si udělat radost a současně pomoci někomu dalšímu? Jednoduše – zakoupením voucheru v aplikaci Benefit Plus. Díky tomu totiž můžete podpořit místní podnikatele nyní a samotnou službu čerpat později.

Pomoc lokálním podnikatelům díky předplatnému

Utrácet benefity za služby, co vám dělají radost, je skvělá věc. Ale utrácet je s vědomím, že jste tím někomu udělali radost i vy a podali pomocnou ruku, je ještě lepší. Vy potěšíte podnikatele teď, sebe pak do 12 měsíců od zakoupení voucheru.  Nákupem totiž přímo podpoříte podniky, které teď zkrátka fungovat nemohou. Svůj benefit vyčerpáte, jakmile to bude možné, a to s přidanou hodnotou. S dobrým pocitem.

Jak osladit život nejen sobě, ale i někomu dalšímu?

Jednoduše si vyberte, co chcete čerpat tak, jak jste zvyklí. Proveďte v aplikaci objednávku u partnera a voucher vám přijde na e-mail. Vy už se pak jen spojíte s poskytovatelem a dohodnete se na termínu čerpání. Užijete si tedy svůj benefit, plus pomůžete v nelehké době někomu dalšímu. A to se vyplatí.

Myslíme na vás.

Benefit Plus

Doporučené články

O benefitech

Jak na benefity z cafeterie?

Přestože se benefitový rozpočet stal již standardní součástí zaměstnaneckých benefitů, je jeho čerpání ještě pro mnohé záhadou. Jak tedy na zaměstnanecké benefity, aby vám přinesly co nejvíce?

Číst dále
O benefitech

5 nejoblíbenějších tipů z Benefit Plus

Své benefity využíváte ve svém každodenním životě. Tušíte ale, které jsou opravdu ty nejoblíbenější, pokud nepočítáme lékárny? Pojďme se na to podívat a možná se trochu inspirujete.

Číst dále

Nabídka benefitů

Facebook
Instagram
LinkedIn