Benefit Plus - Když chcete potěšit vaše děti

Volný víkend před vámi a znovu přichází otázka „kam vyrazit?“. Za hezkého počasí se nabízí výlet do přírody nebo třeba odpočinek na chatě. Co ale když prší? Nebo když chcete prostě jen zažít něco nového? Na to jsme mysleli za vás a přinášíme vám inspiraci na místa, kde si užije celá rodina.

Recept na dětský smích a rozzářené oči

Společné dovádění, objevování a poznávání nových věcí vytvoří nezapomenutelné zážitky. Vydejte se tomu naproti a navštivte třeba TOBOGA Tongo v Hradci Králové. Spousta atrakcí ve velké hale přináší dětem prostor se pořádně vyřádit. Nejrůznější překážky na jejich výpravě je spolehlivě zabaví a nadšeně vám budou ukazovat, co všechno zvládly. Probudíte v nich tak přirozenou zvědavost a snahu zkoušet nové věci.

Když je potřeba dát hlavy dohromady

Za dobrodružstvím se můžete vydat do Prahy a zkusit únikovou hru. MindMaze z vás udělá třeba vesmírné pionýry. Čeká vás reálný sci-fi zážitek na mezihvězdné misi, která se ale bohužel zvrtla. Na vás je teď zachránit celou výpravu. Nebo si raději po vzoru Julese Verna užijete dobrodružný mix vědy, bádání, magie a parních strojů? Ponořte se do světa, kde se nemožné stává skutečností a připravte se na velkou porci zábavy.

Národní památky na jednom místě

Že je učení zábava můžete otestovat třeba na pražské výstavě českých národních památek. Czech Repubrick vás okouzlí dechberoucími modely, které jsou sestavené z lega. Propracování do nejmenších detailů dokonale znázorňuje třeba Národní muzeum, katedrálu sv. Víta či vysílač Ještěd. Mimo jiné na vás čeká i největší horská dráha na světě, filmoví hrdinové a různé atrakce.

Na skok do pravěku a zase zpět

Z doby moderní se přeneseme do minulosti. V HistoryParku v Ledčicích můžete s dětmi zkoumat, poznávat a učit se. Vlastnoručně si vyrobíte pravěký suvenýr, který si odnesete domů. Zkusíte si třeba archeologický výzkum, zastřílíte z luků, vyřádíte se s hlínou nebo postavíte dřevěný dům. A v případě výjimečně horkého počasí se můžete zúčastnit bazénové „podmořské“ archeologie, která příjemně ochladí. Zároveň si můžete oddechnout a za pití lahodné kávy pozorovat, jak si děti hrají.

Tak kam to bude? Probudíte v sobě dobrodružnou povahu, nebo zvolíte oddech na výstavě? Ať to bude jakkoliv, jistě si užijete báječně strávený společný čas.

Myslíme na vás.

Benefit Plus

Doporučené články

Nejkrásnější Česko

Pohádkový Český ráj

Kouzelná místa kolem Jičína a Turnova jsou plná starých a majestátných hradů, jako je Hrubá Skála nebo Trosky. Najdete tu božskou přírodu Prachovských skal i další potěšení, která lákají k dobrodružným výletům, rodinným dovoleným i obyčejným procházkám.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Otevřená náruč Českého Švýcarska

Na severu Čech na vás čeká úžasný kout – České Švýcarsko se svými přírodními krásami i zajímavou historií. Vydejte se do skal i do lesů, do města Děčín a Hřensko a nechte se překvapit i okouzlit drsnou krásou tohoto kraje.

Číst dále
Back to school

Jak využít své benefity, když se blíží nový školní rok?

Láme se léto a za pár týdnů se školáci vrací do lavic. S tím přichází i potřeba pořídit nové učebnice. Pořiďte je jednoduše za své body v našich partnerských knihkupectvích! Kromě toho, že si můžete udělat radost knížkou sami pro sebe totiž můžete svůj rozpočet využít i na nákup školních učebnic. Kde a jak nákup provést vám samozřejmě vysvětlíme. A navíc - přinášíme i několik tipů na rozvoj pro vás!

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Den jako malovaný v milovaném Brně

Častým paradoxem našich životů bývá, že moc nezkoumáme možnosti měst, ve kterých bydlíme a častěji vyrážíme za zábavou jinam. To samozřejmě není špatně, ale ne nadarmo se říká, že co je doma, to se počítá. Co tedy vlastně nabízí vyhlášená moravská metropole pro místní? Dali jsme dohromady několik tipů, kam vyrazit v Brně, když prší, je hezky, ale i když si prostě jen chcete užít fajn den s rodinou či přáteli.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Středočeský kraj plný přírody i zážitků

Střední Čechy většina z nás zná především pro své přírodní krásy, historické objekty a turistiku. Ale co takhle si svůj výlet s procházkou trochu okořenit a zažít něco trochu jiného? Sepsali jsme pro vás několik nápadů na místa, kde si nejen odpočinete, ale i užijete něco navíc. Odskočte si tedy ze žluté stezky za některým z našich tipů a užijte si svoje zasloužené volno na maximum!

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Z reality do kouzelných Beskyd

Hluboká údolí, hory a skvostná příroda. Kouzelná náruč Beskyd navnadí na turistiku, pohladí na duši a převede z denní reality do pohádky. Třeba takový Velký Javorník, ze kterého uvidíte vše jako na dlani nebo Lysá hora, která je právem královnou Moravskoslezských Beskyd.

Číst dále

Nabídka benefitů

Facebook
Instagram
LinkedIn