Benefit Plus - Je léto a pan Fenek opět zasahuje

Je léto a pan Fenek opět zasahuje

Zase po roce přichází ostřílený chlupatý cestovatel pan Fenek ve spolupráci s Benefit Plus s velkou cestovatelskou soutěží. Máte svoje oblíbené cestovatelské cíle, na které se rádi vracíte pro jejich genia loci? Okouzlil vás někdy duch nějakého místa tak, že jste nechtěli zpátky domů? Tak pozor, letošní léto jsou některá tahle místa v ohrožení!

Hrdinný cestovatel pan Fenek potřebuje vaši pomoc, abyste spolu s ním cestovali a duchy míst společně zachránili. A co za to? Kromě skvělých zážitků z výletů? Fotek a příběhů ke sdílení? Samozřejmě skvělé výhry! Do velké cestovatelské soutěže s panem Fenkem se jednoduše zapojí každý. Stačí si v mobilní aplikaci Výletník vybrat místa, která vás lákají navštívit. Aplikace je ke stažení zdarma pro operační systémy Android i iOS, a vždycky v ní najdete spoustu užitečných tipů na výlety, ubytování, přírodní i historické zajímavosti nebo sportovní vyžití pro dospělé i děti. A všude můžete mimo jiné využít i svoje body Benefit Plus!Takže apku už máte v kapse, místo vybrané, svačinu v batohu, tak hurá na cestu! Tím, že se na místo vydáte a samozřejmě na něj také dorazíte, zachráníte i jeho genia loci. A pak už je to jednoduché. Čím víc míst navštívíte, tím víc duchů míst zachráníte a tím větší šanci vyhrávat máte. A co že si to pro vás pan Fenek a Benefit Plus letos připravili za odměny? Je opravdu na co se těšit! Kromě celé řady dárků pro všechny cestovatele jsou hlavní výhrou speciální limitované deskové hry Buch! Pan Fenek a duch! pro ty, kteří navštíví 10 a více výletních míst.

Ale to není zdaleka všechno. Pan Fenek na svých cestách nezahálel a o některých svých dobrodružstvích sepsal příběhy, které nazval opravdu poeticky Z batohu pohádek pana Fenka. Nebyl by to pan Fenek, kdyby se vám z nich při poslechu nebo čtení občas neježily vzrušením chlupy na zádech. Pohádky můžete vyhrát jako knížku ve Velké letní soutěži, nebo je poslouchat online na Spotify či Youtube, a to třeba právě cestou na výlety. Tak na co ještě čekáte? Dárky čekají, léto volá po dobrodružství a duchové míst o pomoc! 

Podrobné podmínky naleznete ZDE.

Doporučené články

(Vy)cestujte s Benefit Plus!

Výletník Benefit Plus

Stáhněte si aplikaci Výletník Benefit Plus na App Store nebo v Google Play. Odkazy jsme pro snazší stahování přiložili níže.

Číst dále
Facebook
Instagram
LinkedIn