Benefit Plus - Jaké knihy letos letí? Inspirujte se našimi tipy a kupte to nejlepší

Jaké knihy letos letí? Inspirujte se našimi tipy a kupte to nejlepší

Další seznam bestsellerů je tady! Pečlivě vybrané tituly, kterým to v knihovně sluší. Pro všechny věkové kategorie, čtenářskou náročnost i téma - stačí si jenom vybrat. A kromě toho vám knihy doručí až domů.

Když knihy dělají radost...

Ve spolupráci s Knihy Dobrovský jsme pro vás dali dohromady seznam knížek, co letos frčí. Tak se pojďte s námi ponořit do světa příběhů, zápletek a fantazie. Zachumlat se s knížkou a čajem je nakonec ten nejlepší relax.

Stránky z červené knihovny pro dospívající

Co věnovat puberťákům? Třeba knihu Strmý pád, která čtenáře přenese do romantického příběhu o jinak plaché Hailee. Ta se rozhodne změnit svůj přístup k životu a vydá se na dobrodružnou cestu, kde se zamiluje. To by nebyl problém, kdyby ale neměla jedno velké, temné tajemství...

O tom, jak začít znovu věřit na lásku vypráví stránky knihy Doufat znovu. Hrdinka romantického, ač drsného, příběhu zarputile odmítá se někdy zamilovat. Prostě na to nevěří. Zejména kvůli tomu, že vyrůstat s násilnickým otcem rozhodně nebyl žádný med. To se ale změní v momentě, kdy potká šarmantního Nolana.


Nezapomeňte ani na historii

Válečné a historické romány jsou možná náročnější čtivo, ale zato vás děj zcela pohltí. Mrazivé prostředí koncentračního tábora a příběh ženy, jež se vzepřela proti Mengelovo činům a zachránila tisíce dětí. Porodní sestra z Osvětimi přináší náhled do okamžiků, které si neumíme ani představit.

Retro šedesátky, Los Angeles a svět drog a alkoholu. Daisy Jones & The Six vás vezme na tour životem rockových hvězd, které spojil osud. Jak ale takhle silné emoce mohou zvládnout, a jak ovlivní celou skupinu? To se dozvídáme po desetiletích, kdy má každý možnost vyprávět svůj příběh.


Známé příběhy z celého světa a hlavně ze života

Co by to bylo za knihovnu, kdyby v ní chyběla nějaká ta klasika? Třeba Jules Verne: Závěť výstředníka, co vás provede životem cestovatele, manžela, otce, ale také autora divadelních her a románů.

Možná ve vás ale větší zvědavost probudí Chawtonské dopisy - památníky slavné Jane Austen, která nám skrze ně dává nahlédnout do soukromého i pracovního života. Pročtěte si barvité postřehy z venkovského života, kde vzduchem voní seno, ale i zajímavé poznámky týkající se vzniku a přijetí jejích děl.

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Doporučené články

O benefitech

5 nejoblíbenějších tipů z Benefit Plus

Své benefity využíváte ve svém každodenním životě. Tušíte ale, které jsou opravdu ty nejoblíbenější, pokud nepočítáme lékárny? Pojďme se na to podívat a možná se trochu inspirujete.

Číst dále
O benefitech

Překvapí vás, že můžete toto čerpat v rámci Benefit Plus?

Velká část benefitových rozpočtů končí v lékárnách. V hektické době často nemáme čas zkoumat, kde všude benefity čerpat. Navíc nám kolega řekl, že jde prostě do lékárny a tam zaplatí. Nabídka benefitů je ovšem daleko širší a mnohdy se tam najdou věci, které byste rozhodně nečekali...

Číst dále
Facebook
Instagram
LinkedIn