Čas na zábavu Dárek pro něj Dárek pro ni Malé radosti

Jak využít svoje body, aby nepropadly na konci roku?

Dočerpání bodů je v současné situaci trochu oříšek. Doma se vám kupí krabičky paralenů, rozpočet pořád není o moc tenčí a datum jeho expirace se blíží. Co takhle koupit si něco „na potom“? Prostě čerpejte teď a využívejte až to zase půjde. Inspiraci vám znovu přinášíme do článku, kde najdete tipy na to nejlepší z cafeterie.

Princip je snadný. Svoje body roztočte v naší aplikaci Benefit Plus vytvořením poukazu u konkrétního partnera. Ten má platnost 12 měsíců od data jeho zaplacení, takže získáte dostatek času na to, abyste si ho později užili. Body vám tedy nepropadnou a hezky na vás počkají.

Divadelní představení

Divadlo pod Palmovkou se vytasilo s excelentním nápadem. Vstupenky na představení, které si vyberete hned jak se zase začne hrát. Nemusíte nic řešit - automaticky se dostanete do databáze newsletteru, ve kterém vám bude zasílán program s několikadenním předstihem před zveřejněním na webu.


Čas na pořádný odpočinek

Po letošním roce si zasloužíte trochu hýčkání a relaxace. Prohřát si ztuhlé tělo v sauně, nechat se rozmazlit na masáži nebo si jen tak lebedit ve vířivce. V Sauna Dvorce na Podolském nábřeží vás rozmazlí od hlavy až k patě.

Milovníky relaxu zaujme třeba:
  • Beauty večer pro ženy
  • Relax v sauně pro dva
  • Sauna a masáž v jednom