Benefit Plus - Jak využít své benefity, když se blíží nový školní rok?

Jak využít své benefity, když se blíží nový školní rok?

Láme se léto a za pár týdnů se školáci vrací do lavic. S tím přichází i potřeba pořídit nové učebnice. Pořiďte je jednoduše za své body v našich partnerských knihkupectvích! Kromě toho, že si můžete udělat radost knížkou sami pro sebe totiž můžete svůj rozpočet využít i na nákup školních učebnic. Kde a jak nákup provést vám samozřejmě vysvětlíme. A navíc - přinášíme i několik tipů na rozvoj pro vás!

Pohodlné řešení začátku školního roku

Jednou z možností je například Knihy Dobrovský. Pro nabídku učebnic klikněte zde, a vykoukne na vás parádní rozdělení na sekci pro předškoláky, základní školu i vyšší třídy. Kromě toho mají v nabídce i akční ceny a výprodeje klasických knih, takže si rovnou můžete koupit něco na čtení. Nákup pak dokončíte a zaplatíte snadno přes platební bránu – stačí při platbě zvolit Benefit Plus. A navíc – nad 300 Kč máte dopravu zdarma! Podobně snadno ale pořídíte učebnice i na Albatrosmedia, kde můžete rovněž využít výhody platební brány. Při nákupu navíc dostanete dárek a při platbě nad 800 Kč neplatíte poštovné. A když už budete v tom, určitě omrkněte sekci akce -70 %, kde můžete nakoupit třeba vánoční dárky s předstihem a za hubičku. Stejné pohodlí při nákupu vám zajistí také knihkupectví Martinus.

Back to school nejen pro školáky

Rozvoj a vzdělání nekončí maturitním vysvědčením či diplomem z vysoké školy. Pravidelné osvěžování mozkových buněk a rozvoj vás nejen posune kupředu, ale především ze sebe získáte skvělý pocit. Je snad něco, co si už dlouho chcete zkusit a naučit se, ale zatím jste to odkládali? Mrkněte na tipy níže - třeba si vyberete! A pokud vás nic nezaujme, utíkejte se podívat do naší aplikace na seznam kurzů a najděte si to své!

Pár tipů na zajímavé kurzy pro všechny

Věděli jste, že výtvarno se dá naučit? Nemusíte být Picasso od narození – bohatě stačí pravidelný trénink! Umělecky založené duše mohou dát průchod své kreativitě na výtvarných kurzech AvvY. Výsledné dílo z hodin kresby či malby pak může být báječný a osobitý dárek, nebo originální dekorace do vaší ložnice! Stejně dobře zužitkujete i kurzy kaligrafie z ateliéru Písmodílna. Malování písmem je dnes v oblasti tvorby velkým hitem, protože správně zvolený nápis dokáže vdechnout každé ilustraci emoce a především originalitu. P.S.: s trochu trpělivosti se tohle zvládne naučit opravdu každý!

Milovníci interiérů se určitě vyřádí na kurzech od Intermezzo, kde kromě klasického pojetí bytového designu zabrousíte i do tajů Feng Shui, materiálů či osvětlení. Široká nabídka kurzů pokryje každé téma, které oblast interiérového designu přináší. A až si vybavíte byt skříní v tom správném tónu a stylu, bude se vám hodit kurz šití od Brno šije, kde se naučíte tvořit originální a moderní kousky do vašeho šatníku. Od košil a pletení, až po neotřelé a designové šaty, kabáty a spoustu dalšího.

U originality ještě zůstaneme – co takhle vyrobit si ze dřeva jedinečný prvek do domácnosti? Kurzy práce se dřevem nabízí Fajna dílna Ostrava, kde si vyrobíte třeba lampu nebo prkénko. Pak můžete třeba uspořádat doma vinný dýchánek s lahodnými sýry, které budete servírovat právě na něm.

Jak vidíte, možnosti benefitů jsou široké – kurzů je v naší aplikaci Benefit Plus samozřejmě mnohem víc – tak se určitě běžte podívat!

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Doporučené články

O benefitech

3 největší chyby při čerpání zaměstnaneckých benefitů

Benefity nejčastěji ve formě cafeterie dostává od svého zaměstnavatele mnoho zaměstnanců. I s touto veskrze příjemnou formou benefitů se ale můžete připravit o tisíce. Jaké jsou nejčastější chyby ve využívání benefitů?

Číst dále
O benefitech

Jak na benefity z cafeterie?

Přestože se benefitový rozpočet stal již standardní součástí zaměstnaneckých benefitů, je jeho čerpání ještě pro mnohé záhadou. Jak tedy na zaměstnanecké benefity, aby vám přinesly co nejvíce?

Číst dále
O benefitech

5 nejoblíbenějších tipů z Benefit Plus

Své benefity využíváte ve svém každodenním životě. Tušíte ale, které jsou opravdu ty nejoblíbenější, pokud nepočítáme lékárny? Pojďme se na to podívat a možná se trochu inspirujete.

Číst dále
O benefitech

Překvapí vás, že můžete toto čerpat v rámci Benefit Plus?

Velká část benefitových rozpočtů končí v lékárnách. V hektické době často nemáme čas zkoumat, kde všude benefity čerpat. Navíc nám kolega řekl, že jde prostě do lékárny a tam zaplatí. Nabídka benefitů je ovšem daleko širší a mnohdy se tam najdou věci, které byste rozhodně nečekali...

Číst dále
Kouzlo rozvoje

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem

Už dlouho přemýšlíte nad tím, že byste se naučili nový jazyk? Nebo si možná jen chcete vypilovat to, co už umíte k dokonalosti. Ať je to jakkoliv, přestaňte váhat a pusťte se do toho! Filmy i návštěva zahraničí pro vás přestanou být strašákem.

Číst dále
O benefitech

Proč při každé platbě zaměstnaneckými benefity ušetříte 26 %?

Mnoho zaměstnavatelů dává svým zaměstnancům zaměstnanecké benefity ve formě cafeterie. Proč se tento způsob tak rozmohl? Co znamenají benefity pro zaměstnance? Pojďme se podívat na benefity z trochu jiné strany.

Číst dále
Čas na zábavu

Přivítejme společně divadelní sezónu!

Dny se zkracují a rána se pomalu halí do chladnějšího hávu. Za pár týdnů začne podzim a s ním se pravděpodobně začneme pomalu zavírat před deštěm a fujavicí. Dali jsme proto dohromady tipy na divadla a kina, která letos určitě nesmíte vynechat!

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Středočeský kraj plný přírody i zážitků

Střední Čechy většina z nás zná především pro své přírodní krásy, historické objekty a turistiku. Ale co takhle si svůj výlet s procházkou trochu okořenit a zažít něco trochu jiného? Sepsali jsme pro vás několik nápadů na místa, kde si nejen odpočinete, ale i užijete něco navíc. Odskočte si tedy ze žluté stezky za některým z našich tipů a užijte si svoje zasloužené volno na maximum!

Číst dále

Nabídka benefitů

Facebook
Instagram
LinkedIn