Benefit Plus - Jak na pronájem sportovního vybavení s následným odkupem?

Jak na pronájem sportovního vybavení s následným odkupem?

S Benefit Plus se můžete ponořit do sportu naplno, a to nejen návštěvou sportovního zařízení, využití trenéra či sportovní lekce. Je tady pronájem sportovního vybavení s následným odkupem.

Stejně, jako je možné půjčit si za benefity například kolo na hodinu, lyže na celou sezónu, nebo celou tělocvičnu, můžete si zapůjčit také další sportovní vybavení, které je nezbytné pro provozování sportu. Z tohoto důvodu je také sortiment, na který můžete využít tuto službu, omezen na následující kategorie:

 • Jízdní kola - kola a helmy vyjma odrážedel
 • Tenis - tenisové rakety (možnost přidat vlastní výplet) včetně dětských
 • Inline - jen brusle, helmy, chrániče, rukavice a inline hokejové kalhoty
 • Lední hokej - hokejky, brusle, helmy, chrániče, rukavice a hokejové kalhoty
 • Koloběžky - koloběžky včetně dětských a elektrokoloběžek
 • Pro děti - jen brusle, helmy, chrániče, rukavice a hokejové kalhoty, tenisové rakety
 • Stolní tenis - jen pálky a stoly
 • Badminton - jen rakety (možnost přidat vlastní výplet)
 • Squash - jen rakety (možnost přidat vlastní výplet)
 • Zimní brusle - jen brusle
 • Florbal - jen hokejky
 • Skateboard - jen prkna
 • Lyže - skialpové lyže, vázání, skialpové boty a helmy

Každé vybavení, které se pronajímá, vždy končí odprodejem, a proto jsme tyto dvě služby spojili. Vybavení si pronajmete za benefitové body a odkoupíte za vlastní prostředky, protože zákon nedovoluje za benefity nakupovat sportovní vybavení. S ohledem na charakter takto nabízeného sportovního vybavení a míru jeho předpokládaného opotřebení v prvních 6 měsících užívání, může být výše pronájmu maximálně ve výši 50 % z celkové hodnoty sportovního vybavení. Tím dostanete vybavení k okamžitému užívání, jen vlastnické právo na vás AUTOMATICKY přejde až po 6 měsících užívání.


Abyste s tím neměli již žádné další starosti, pronájem i následný odkup provedete jednoduše v cafeterii při platbě pronájmu. Slouží k tomu „Smlouva o dlouhodobém nájmu sportovního vybavení“ a „Kupní smlouva“. Obě vyplníte elektronicky zadáním informací a odešlete spolu s objednávkou poukazu.  Podrobný popis najdete v cafeterii ve skupině Sport.

A s kým se při této službě potkáte?

Především je to www.sportobchod.cz, z jejichž e-shopu můžete vybavení z výše uvedených kategorií vybrat. S nimi budete komunikovat ohledně samotné dodávky vybavení a doplatíte jim zbylou částku.


Po dobu pronájmu bude vlastníkem vybavení společnost Sportovní vybavení s.r.o. Benefit Plus je GARANTEM celého procesu i přechodu vybavení do vašeho vlastnictví.

Co by vás mohlo zajímat?

 • Pokud by Vámi objednané sportovní vybavení nespadalo do jedné z povolených kategorií, nebo částka placená benefitními body přesáhne 50 % z celkové ceny za vybavení, byli bychom nuceni objednávku stornovat. V takovém případě nás kontaktujte a my Vám poradíme, jak situaci vyřešit. 
 • Při pronájmu můžete standardně vybavení vyměnit či vrátit v zákonné lhůtě 14 dní.
 • Veškerá práva vás jako spotřebitelů zůstávají v plné míře zachována.
 • Nebezpečí škody na vámi vybraném sportovním vybavení přechází okamžikem předání vybavení na vás. Je tedy jen na vás jak se k vámi vybranému vybavení budete chovat.

Doporučené články

Aktivní oddech

Sportování pod širým nebem jako aktivní forma zábavy

Teplé letní počasí se přímo nabízí k venkovním aktivitám. A právě ty jsou skvělou volbou, jak se věnovat sportu, ale nezavírat se přitom do fitka. Zejména kolektivní sporty mohou být báječný způsob, jak strávit s přáteli či rodinou kvalitní čas a zároveň si udržet fyzičku. Možností je opravdu spousta a my jsme pro vás připravili několik tipů na místa, kde uplatníte své benefity.

Číst dále
Sport pro každého

Pro sportovní nadšence: 6 tipů, kde využijete své body

Prázdniny jsou u konce, léto se s námi pomalu loučí, je čas se zase navrátit do zdravé rutiny a pořádně se rozhýbat. Za své benefitové body si totiž můžete vybrat ze široké škály sportovních aktivit. Ať už jste samotáři s vlastním tempem, nebo potřebujete parťáka, co vás vyhecuje, z naší nabídky si vyberou i ti nejnáročnější z vás. Přinášíme vám několik tipů, kde se můžete nejen pořádně zapotit, ale ještě si užijete hodně zábavy.

Číst dále
Cítit se dobře?

Zdravě žít: Jógou k pevnějšímu tělu i mysli

Že je jóga skvělý způsob, jak začít cvičit, i když jste tomu nikdy moc neholdovali? Jo. O tom není pochyb. Existuje totiž mnoho rychlostí, intenzit i způsobů. Od dynamické aerobní zabíračky, přes zaměření na vazy a klouby, až po pohodové protažení, u kterého se ani nezadýcháte. Jenže to má svá pravidla. Jaká jsou a kde se teď vlastně dá jóga dělat?

Číst dále
Facebook
Instagram
LinkedIn