Benefit Plus - Hladina adrenalinu letí vzhůru

Hladina adrenalinu letí vzhůru

Vrhněte se do adrenalinových sportů. Ať už je milujete, aktivně provozujete, vzhlížíte k nim, nebo si jen chcete vyzkoušet něco nového, teď máte skvělou možnost využít svoje benefitové body a nechat se unášet na vlně adrenalinu.

Skočte si za zážitkem z volného pádu. Jaké to je vidět Zemi z ptačí perspektivy? Padat směrem dolů rychlostí 200 km/h? Podívejte se na tandemove-seskoky.cz. Právě tady vám zajistí profesionální týmy instruktorů s dlouholetými zkušenostmi, mezi nimiž najdete i reprezentační trenéry parašutismu, se kteří za vámi dorazí na celou řadu letišť v ČR.


Jestli se nechcete k zemi řítit rychle, ale máte chuť letět, plachtit, klouzat a kochat se, pak sáhněte po zážitku tandemového paraglidingu. Ten si můžete užít díky svým benefitovým bodům a společnosti Expediční lety, která pro vás všechno zajistí.

Každý správný dobrodruh musí někdy letět balónem. Bez toho to prostě nejde. Firma Balony.eu je jedním z největších provozovatelů balónových letů. Má flotilu 20 horkovzdušných balónů od českého výrobce Balóny Kubíček, které se vyznačují vysokým standardem bezpečnosti a komfortu. Nemusíte se tedy ničeho bát, bude stačit zatajit dech a nechat se unášet větrem.