Dárek pro něj Dárek pro ni Kouzlo rozvoje Malé radosti

E-knihy zdarma k nákupu jakéhokoliv titulu

Koupit si za benefitové body něco na čtení, a ještě dostat zdarma 4 tituly navíc teď můžete s Knihy Dobrovský. Thrillery, rozvojové knihy i young adult literatura už čeká na každého, kdo mezi 1. - 30. 4. rozšíří svou sbírku čtiva o jakoukoliv knihu, která mu padla do oka. Tak si běžte pro svou odměnu a užijte si chvilku pro sebe s dalšími zajímavými knižními příběhy.

Tipy na čtivo pro všechny knihomily

Ať už se blíží něčí narozeniny, nebo chcete třeba udělat radost sami sobě, dobrá kniha je vždycky trefa do černého. Knihy Dobrovský nabízí spoustu titulů, co spolehlivě zabaví celou rodinu. Válečnou tématiku najdete v románu Hana od Aleny Mornštajnové, která je právem velký hit všech knihomolů. Hledáte něco pro děti? Sáhněte po nádherném Čaroději ze země Oz - klasice, co rozproudí fantazii.

A jak že to vlastně funguje?

Nezbytností je, abyste měli založený svůj Dobrovský účet. Pak už jen stačí do 30. 4. 2021 koupit jakýkoliv titul na Knihy Dobrovský a zaplatit svými body Benefit Plus. A voila! Nahrání všech knih do vašeho "dobro" účtu bude provedeno během jednoho týdne.


Do účtu vám pak přistanou tyhle tituly

Thriller Maminčin mazánek, ze kterého mrazí, vás vtáhne do vyšetřovacího procesu londýnské policie. V lese je pohřbena matka s dítětem. A nejsou jediní. Kdo to udělal, je podezřelý skutečně pachatelem a přežije vyšetřovatelka, která je teď možná sama v hledáčku sadistického vraha? 

Young adult literatura na způsob kultovních filmů jako je Camp Rock a High School Musical zabaví všechny mladé čtenáře. Zpívej, jakoby tě nikdo neslyšel vypráví o tom, co si život připravil pro hlavní postavu knihy. Mladičká Nettie se vyrovnává se smrtí matky a ještě navíc ztratí hlas, takže není schopna zpívat. Jejím snem je ale studium na prestižní akademii, kam se posléze také dostane. Podaří se jí ale udržet se tam?


Získejte Kuráž a vykročte směrem ke změně, i když máte pocit, že už to dál nejde. Seberozvojová knížka, co vás naučí se zvednout, otřepat si kolena po pádu a jít zase dál vás dostane autentickým životním příběhem. Inspiruje, posouvá a motivuje. Protože každý z nás občas bojuje a každý z nás občas neví, jak znovu najít směr, odhodlání a energii.

Zklamání a těžké životní ztráty přinutí Andrewa schovat se do vlastního světa, který si vytvořil z práce, svých koníčků, ohraných desek a pár virtuálních přátel. Dokud mu cestu nezkříží jeho kolegyně Peggy. Andrew najednou chce mít pro koho a pro co žít, a tak musí sebrat všechnu sílu a vybočit ze zajetých kolejí, které jsou za ta léta velmi hluboké. Co ale udělá jeho malá lež, co najednou nabírá na síle a ohrožuje zdi, které okolo sebe postavil?

Knižní svět je zkrátka kouzelný. Můžete si vybrat, do jakého se vydáte, jak dlouho tam zůstanete a po dočtení utéct z utopického sci-fi světa třeba do říše fantazie a snů. Tak přejeme krásné čtení.

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Doporučené články

Cítit se dobře?

Zdravě žít: Jógou k pevnějšímu tělu i mysli

Že je jóga skvělý způsob, jak začít cvičit, i když jste tomu nikdy moc neholdovali? Jo. O tom není pochyb. Existuje totiž mnoho rychlostí, intenzit i způsobů. Od dynamické aerobní zabíračky, přes zaměření na vazy a klouby, až po pohodové protažení, u kterého se ani nezadýcháte. Jenže to má svá pravidla. Jaká jsou a kde se teď vlastně dá jóga dělat?

Číst dále
Cítit se dobře?

Zdravě žít: Jak si říct o pomoc, když vás bolí duše?

Zachovat si klid a nadhled je v téhle době obzvlášť náročné. Nedostatek sociálního kontaktu, home office v kombinaci s výukou dětí nebo zkrátka jakékoliv obavy, které vám sužují hlavu. To jistě vyvolává pěknou spoustu chaosu a nekomfortu. Neřešený stres ale může vyústit i v něco hlubšího. Proto jsou tu terapeuti, kteří vám pomohou se vším, co vás trápí.

Číst dále
Cítit se dobře?

Zdravě žít: Když kariéra víc bere, než dává, je čas na změnu

V práci trávíme tolik času, že změnit obor když vás nebaví to, co děláte, nebo se zlepšit v tom, co vás naopak baví, je stěžejní. Zabřednout do stereotypu je snad to nejhorší, co vaši kariéru může potkat. Syndrom vyhoření na sebe totiž často nenechá dlouho čekat. A z vaší denní osmihodinovky se stane rázem malé osobní peklo. Tak otevřete okno a trochu vyvětrejte váš pracovní život!

Číst dále

Nabídka benefitů

Facebook
Instagram
LinkedIn