Benefit Plus - Den jako malovaný v milovaném Brně

Častým paradoxem našich životů bývá, že moc nezkoumáme možnosti měst, ve kterých bydlíme a častěji vyrážíme za zábavou jinam. To samozřejmě není špatně, ale ne nadarmo se říká, že co je doma, to se počítá. Co tedy vlastně nabízí vyhlášená moravská metropole pro místní? Dali jsme dohromady několik tipů, kam vyrazit v Brně, když prší, je hezky, ale i když si prostě jen chcete užít fajn den s rodinou či přáteli.

Pořádná porce zábavy a aktivit

Což takhle dát si… divadlo? Usednout do klasických červených křesel a nechat se unést dějem, autentičností a strhující atmosférou, kterou prkna, která znamenají svět, přináší. Navštivte třeba věhlasné Divadlo Bolka Polívky. Kromě klasického divadelního repertoáru se zde také pořádají výstavy malířů, grafiků a fotografů a koncerty předních českých a slovenských hudebníků. A trochu alternativní zážitek vám nabízí Centrum experimentálního divadla, kde vás strhne umělecká atmosféra plná poezie či tance.

Tik, tak, tik, tak… kam zvládnete dojít?

Časomíra tiká a vám se neúprosně zkracuje limit na vyřešení úkolu… O co že jde? Jasně, že o únikovou hru! Vyrazte si zařádit do Cyberpunk, kde se proměníte v internetové hackery. Na straně dobra se pokusíte porazit zákeřnou hackerku, která se s nikým rozhodně nemazlí. Nebo raději zkusíte zachránit nebohé pacienty psychiatrické léčebny? BrainFAQ z vás udělá posádku hrdinů, co se musí infiltrovat mezi hospitalizované a zastavit pokusy na lidech, které se tam odehrávají. Mrazivé prostředí vás pohltí a doufejme že dřív než nebezpečí, které tam číhá.

Pro trochu sportu šel bych světa kraj?

To úplně nemusíte, stačí se vydat třeba do hotelu Rakovec, kde si můžete užít bowlingový souboj. Koule pluje po dráze a čas jako by se trochu zpomalil. Bude to tentokrát vytoužený strike? Minimálně si jej ale můžete natrénovat a příště své spoluhráče ohromit. Je libo svižnější tempo? To naberete zase na squashi ve Sportcentrum Ivanovice, kdy každý úder rozhoduje o tom, jestli spoluhráče porazíte. Ale o tom to nakonec přece není, že? Ať prohra, nebo výhra – z načerpaných endorfinů z pohybu budete mít nejlepší pocit.

Nechte odpočinout tělo i mysl

Plápolající oheň svíčky, vzduchem linoucí se vonný olej a ruce maséra jemně klouzají po vašem těle. Každý blok se potupně uvolňuje a vy máte po náročném týdnu pocit, že jste v ráji. Zasloužený odpočinek a klid vás čeká ve wellness části hotelu Orea resort Santon, kde vás budou náležitě hýčkat. Zní vám dobře prohřátí svalů v sauně, vířivka a na závěr třeba sklenka lahodného vína? Stejně dobře se o vás ale postarají i ve OnePlus, kde si užijete aromaterapii, ale můžete zkusit podpořit i váš lymfatický systém.

Nezapomínat ani na rozvoj

Co krok, to cvak? Jestli patříte mezi ty, co milují zachycení okamžiků a scenérií na fotku, pak určitě navštivte fotografické kurzy v NICOM. Naučíte se nejen krásné kompozice, ale i základní či pokročilejší práci s technikou, světlem i nastavením clony či závěrky. A pokud nevlastníte fotoaparát – nezoufejte, v nabídce jsou i lekce fotografování mobilem. I na ten se totiž dají pořídit krásné snímky. A co můžete potom fotit? Třeba i vaše fascinující výtvory z kurzu šití v Brno šije. Jehla v ruce, trocha nápadu a snadno si vytvoříte originální a moderní kousek do vaší skříně, který budete hrdě nosit jako jediní na světě. Neváhejte se odvázat a ušít si třeba parádní košili, šaty nebo klidně kalhoty na míru.

Svět benefitů je široký, stejně jako vaše možnosti, jak si s námi osladit život. Tak vzhůru na to!

Myslíme na vás.
Benefit Plus

Doporučené články

Nejkrásnější Česko

To nejlepší z Českého Krumlova a okolí

Objevujte dobrodružství, která na vás netrpělivě čekají v nejkrásnějším městě Jižních Čech i v jeho okolí.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Kouzelná místa kolem Třebíče a Telče

I když jsou to dvě odlišná města, mají víc společného, než jen názvy na „T“: malebné okolí a přírodu, překrásné centrum zapsané do světového dědictví UNESCO i atmosféru, která si vás získá. Poznejte je blíž!

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Objevujte to nejkrásnější z Pálavy

Jižní Morava je úžasné místo, které vás přenese do pohádkové krajiny kolem zámku Lednice, kouzelných zákoutí města Mikulova, prosluněných vinic Pálavských vrchů a voňavého vína z rodinných vinařství. O zdobených krojích a úžasné muzice nemluvě. Ať už budete vyrážet za poznáním, sportem nebo jen tak na skleničku, najdete tu vždycky něco nového.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Z reality do kouzelných Beskyd

Hluboká údolí, hory a skvostná příroda. Kouzelná náruč Beskyd navnadí na turistiku, pohladí na duši a převede z denní reality do pohádky. Třeba takový Velký Javorník, ze kterého uvidíte vše jako na dlani nebo Lysá hora, která je právem královnou Moravskoslezských Beskyd.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Pod dohledem Krakonoše

Krkonoše nejsou jen Sněžka a přísný Krakonoš. Objevujte krásu dalších míst, sportujte a odpočívejte obklopeni kouzelnou přírodou.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Pohádkový Český ráj

Kouzelná místa kolem Jičína a Turnova jsou plná starých a majestátných hradů, jako je Hrubá Skála nebo Trosky. Najdete tu božskou přírodu Prachovských skal i další potěšení, která lákají k dobrodružným výletům, rodinným dovoleným i obyčejným procházkám.

Číst dále
Nejkrásnější Česko

Středočeský kraj plný přírody i zážitků

Střední Čechy většina z nás zná především pro své přírodní krásy, historické objekty a turistiku. Ale co takhle si svůj výlet s procházkou trochu okořenit a zažít něco trochu jiného? Sepsali jsme pro vás několik nápadů na místa, kde si nejen odpočinete, ale i užijete něco navíc. Odskočte si tedy ze žluté stezky za některým z našich tipů a užijte si svoje zasloužené volno na maximum!

Číst dále

Nabídka benefitů

Facebook
Instagram
LinkedIn