Benefit Plus - Bikesharing? Šlápněte do pedálů!

Bikesharing? Šlápněte do pedálů!

Léto se, alespoň v kalendáři, nezadržitelně blíží a počasí, i přes svoje občasné rozmary, nahrává tomu být venku. Proč chodit do práce pěšky, nebo se mačkat v tramvaji, když můžete jet na kole? Využívejte svoje benefitové body na bikesharing a vyzkoušejte si, jaké to je šlápnout do pedálů s Rekola, NextBike nebo KolemPlzně.

I když kolo nevlastníte nebo ho zrovna nemáte po ruce, nemusíte se vzdávat radosti z jízdy a větru ve vlasech. Ať už se vydáte zařizovat do města a chcete se vyhnout dopravní zácpě, vydýchanému vzduchu v MHD, nebo si potřebujete zrychlit cestu na schůzku, či zpříjemnit cestu do práce a z práce, nebo si jen tak pročistit hlavu, na kole vždycky uděláte něco nejen pro svoje zdraví, ale i pro přírodu. A protože i do přírody se dají kola vypůjčit, naplánujte si také delší cyklo-výlet. Ve svém okolí jistě najdete celou řadu cyklostezek, které vás zavedou na zajímavá místa. 


Co si vlastně půjčujete? Bicykly poskytovatele Rekola poznáte snadno. Jsou to růžová kola s velkým bílým košíkem vpředu, která čím dál častěji potkáte Praze. V Plzni pak funguje služba KolemPlzně, která disponuje flotilou 80 červených bicyklů.  Ale i v další městech si sdílená kola nacházejí čím dál víc příznivců.

Modrá kola NextBike si bez potíží půjčíte v PrazeBrně, Olomouci, Ostravě, Hradci Králové a také celé řadě i menších měst jako Kladno, Beroun, Mnichovo Hradiště a mnoha dalších. Všude vám k zapůjčení stačí jednoduchá mobilní aplikace nebo dokonce jen SMS.

Dejte se s benefitovými body na bikesharing, vždyť pohled na svět ze sedla kola je skoro ten nejkrásnější. 

Doporučené články

Cítit se dobře?

Zdravě žít: Víte, jaké chyby vám brání v úspěšném cvičení?

Pravidelně cvičit je sice základ, ale ne každý ví, jak dosáhnout vysněných výsledků. Špatné cvičení vám totiž může nejen ublížit, ale především vám pohyb pěkně otrávit. Co, jak a proč vlastně dělat, abyste nechuť proměnili v chuť a začali si pohyb užívat? Dnes se podíváme na pár jednoduchých základů, které zvládnete hravě dodržovat i vy.

Číst dále
Cítit se dobře?

Zdravě žít: Jógou k pevnějšímu tělu i mysli

Že je jóga skvělý způsob, jak začít cvičit, i když jste tomu nikdy moc neholdovali? Jo. O tom není pochyb. Existuje totiž mnoho rychlostí, intenzit i způsobů. Od dynamické aerobní zabíračky, přes zaměření na vazy a klouby, až po pohodové protažení, u kterého se ani nezadýcháte. Jenže to má svá pravidla. Jaká jsou a kde se teď vlastně dá jóga dělat?

Číst dále

Nabídka benefitů

Facebook
Instagram
LinkedIn