Dárek pro něj Čas na zábavu Velké radosti

Zážitky nejen pro chlapy

Adrop.cz

Let ve větrném tunelu - VÁNOČNÍ AKCE
Cena 1 800 Kč
cena za 1 osobu na 4 minuty

Létání v simulátoru volného pádu je určeno každému, kdo si někdy chtěl zkusit volný pád a doposud se neodvážil! V létajícím tunelu si volný pád užívají děti od 5 let a lidé důchodového věku rozhodně také nejsou výjimkou. Větrným tunelem, který se nachází na okraji Prahy a má v průměru 4,3 m, proudí vzduch rychlostí 200 - 270 km/hod a to už je něco. Každá minuta v tunelu je jako jeden seskok z letadla. Simulace volného pádu je tady totiž naprosto dokonalá. Stejný čas volného pádu, stejná euforie a stejně boží vzpomínky. O své bezpečí se ale nikdo bát nemusí. Každý letec si projde výcvikem a po celou dobu letu s každým letcem bude ostřílený instruktor.

Co na vás čeká: Před samotným letem čeká účastníky instruktáž od kvalifikovaných instruktorů. Zapůjčení ochranného vybavení je samozřejmostí -  každý letec nafasuje kombinézu, helmu a ochranné brýle. A pak už hurá k letové komoře! Tato komora je uzavřena, takže nehrozí vypadnutí z proudu vzduchu a letec je po celou dobu pod dohledem zkušeného instruktora. 3 minuty + jedna ZDARMA paráááádního volného pádu, to bude zážitek!

Poměrně rychle se každý naučí ovládat své tělo ve větrném proudu a zjistí, co dělat aby si let co nejvíce užil a měl všechno pod kontrolou. Jednotlivé vstupy jsou z důvodu fyzické náročnosti této disciplíny doporučené po 1,5 min.

Kdy: Termín lze v této variantě zážitku vybrat bez omezení. Platnost poukazu je 12 měsíců. Rezervace alespoň 14 dní předem. Lety probíhají celoročně.

Kde: Praha Letňany

Součástí zážitku je:

  • krátká instruktáž
  • zapůjčení vybavení
  • celkem 3 minuty ve větrném tunelu + 1 MINUTA NAVÍC ZDARMA

Měli byste vědět:
Na zážitek je nutné dorazit alespoň 60 minut před samotným letem. Každý před akcí podepisuje prohlášení letce, aby potvrdil, že byl seznámen s bezpečností v tunelu a celé aréně. Tunel je vybaven záznamovým systémem, který umožňuje získat záznam z letu jako vzpomínku na nevšední zážitek. Tento záznam není zahrnutý v ceně, platí se 300 Kč na místě (nutné upozornit obsluhu hned po příchodu). Platnost voucheru je 1 rok, bez možnosti prodloužení. Diváci mohou být přítomni. 

V e-shopu Adrop.cz si vyberete záááážitkové dárky pro chlapy, které udělají radost sportovcům, milovníkům nadupaných aut, adrenalinovým nadšencům, gurmánům i pohodářům. Mají zkrátka něco pro každého muže. Na krásné zážitky budete vzpomínat i po letech.

Jak to chodí?

Zvolte námi předvybrané zážitky a pohodlně zaplaťte přes platební bránu, nebo přejděte na web Adrop.cz a vybírejte z bohaté nabídky dárků z různých kategorií. Je to i ideální možnost, jak nakoupit dárky na poslední chvíli. A dobrá zpráva? Poukazy si můžete nechat zdarma prodloužit do konce roku 2021. 

Poskytovatel
Adrop.cz

Železná 830/12a
460 01 Liberec
Zobrazit na mapě

www.adrop.cz/
+ 420 484 800 980
info@adrop.cz
Typ platby
Kartou Benefit Plus v e-shopu obchodníka, objednávkou v aplikaci Benefit plus
Vybrat jinou variantu

Podobné benefity

Facebook
Instagram
LinkedIn