Benefit Plus - Zažijte dovolenou v těsné blízkosti divokých zvířat!

Zažijte dovolenou v těsné blízkosti divokých zvířat!

Safari Park Resort

Kdo může říct, že se kolem něho 24 hodin denně proháněly zebry a žirafy, aniž by odjel na dalekou cestu do Afriky? Vy ano! Safari park ve Dvoře Králové nad Labem přináší unikátní ubytování, z kterého budou nadšeny nejen vaše děti. Přesvědčte se sami a zažijte safari na vlastní kůži. 


  • Pobyt v Safari kempu bude pro vaši rodinu a přátele nezapomenutelným zážitkem. Doslova 24 hodin denně můžete pozorovat africká zvířata buď přímo od svého obydlí nebo z vyhlídky či našeho TSAVO BARU.
  • Rozmanitost typů ubytování, možnost vyžití a obrovský výběh pro africká zvířata, je to co nás činí naprosto unikátním ubytovacím zařízením nejen v ČR, ale v celé Evropě.
  • U nás si každý z vás najde ubytování podle své chuti i nátury. Pro objevitele Afriky tu máme útulné bungalovy, které vás ochrání po celý rok. Pro milovníky dobrodružství a luxusu budou to pravé stany SAFARI TENT a BIG SAFARI TENT (STARÝ NÁZEV GLAMPINGY A GLAMPINGY VIP, naše stany v korunách stromů). Pro ty, kteří chtějí zažít Afriku tak jako při výpravě do safari, máme klasické africké stany SÚDÁN s dechberoucím výhledem na zebry, žirafy a pakoně. Ubytovat se však můžete také s vlastním stanem či karavanem na PLEKU.
  • Až se budete cítit unaveni po návštěvě safari parku, můžete poslat děti na dětské hřiště a relaxovat u bazénu či ve vířivce nebo si na našich stylových grilech udělat večeři dle své chuti. Vlídné útočiště nabídne i stylový TSAVO BAR. U nás to opravdu baví celou rodinu. 
Poskytovatel
Safari Park Resort

Štefánikova 1029
544 01 Dvůr Králové nad Labem
Zobrazit na mapě

safariparkresort.cz/cz/
+420499421839
safarikemp@zoodk.cz
Typ platby
Objednávkou v aplikaci Benefit Plus
Informace v cafeterii
Facebook
Instagram
LinkedIn