Benefit Plus - Vrhněte se do studia cizích jazyků

Vrhněte se do studia cizích jazyků

Jazyková škola Hello

Baví vás stále se vzdělávat a máte rádi cizí jazyky? Možná byste chtěli oprášit staré znalosti ze školy nebo se chcete naučit něco úplně nového. Tak či tak vám bude jazyková škola Hello skvělým pomocníkem. Stačí si jen vybrat ten pravý kurz a pustit se směle do toho.


Velký výběr jazyků
Na všech pobočkách jazykové školy Hello na vás čeká celá řada kurzů, ze kterých si vybere opravdu každý. Pokud se potřebujete zlepšit v angličtině, vypilovat německou konverzaci nebo obohatit francouzskou slovní zásobu, jste na správném místě. Vyučovaných jazyků je ovšem mnohem víc. Samozřejmostí jsou ty světové, kromě nich můžete vyzkoušet třeba polštinu nebo švédštinu. Rozdělení do skupin podle úrovně znalostí zajistí, že si na své přijdou úplní začátečníci i pokročilí studenti.Rádi byste měli lektora jen sami pro sebe? Přihlaste se do individuálního kurzu a obsah i tempo se vám přizpůsobí.Speciální kurzy
Chcete mít své jazykové dovednosti ověřené mezinárodní zkouškou? Speciální kurzy a šikovní lektoři vás na ně připraví! Dále se můžete přihlásit na některý z profesních jazykových kurzů, vyzkoušet si víkendové nebo intenzivní letní kurzy, kurzy zaměřené na konverzaci a mnoho dalších. Pro zájemce o online výuku je tu možnost studia po Skypu. Kromě výuky nabízí jazykový škola i další služby - například prodej učebnic a dalších studijních materiálů.


Poskytovatel
Jazyková škola Hello

Novinářská 1254/7
70900 Ostrava
Zobrazit na mapě

www.hello.cz/
+420599505808
prodej@hello.cz
Typ platby
Objednávkou v aplikaci Benefit Plus
Objednat v cafeterii

Podobné benefity

Facebook
Instagram
LinkedIn