VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ: Pan Fenek a tajemství 5 klíčů

Pan Fenek a tajemství 5 klíčů

Jak pan Fenek k tajemnému pokladu přišel 

Jednoho dne, když slunce teprve vylézalo nad obzor, měl už pan Fenek, známý dobrodruh a cestovatel, sbalený stan i spacák a rozhlížel se po probouzející se krajině hustých lesů, divokých skal a pohádkových hradů, kde se na mechové mýtině právě probudil. Dopil ranní čaj, sbalil kotlík, nasadil krosnu a pokračoval odhodlaně v cestě.

Jak tak kráčel lesem, prosekával se ostružiním a maliním, brodil se bažinou a prolézal spadané kmeny, tak najednou bác! Rána. Pan Fenek leží na zemi. O co mohl zakopnout? On, pan Fenek?! Podíval se a nevěřil svým bystrým fenečím očím. Ze země koukal kus truhlice. Truhlice s pokladem! Okamžitě začal hrabat, to fenkové moc dobře umí, až poklad vytáhl.

Teď má pan Fenek truhlici s pokladem, ale ta je zamčená na pět velkých těžkých zámků. Potřebuje vaši pomoc. Pomozte mu zámky odemknout, zjistěte, co je v truhlici a pan Fenek se s vámi za odměnu o poklad rozdělí! 

Jak získat část pokladu? 

Stáhněte si aplikaci Výletník od Benefit Plus, navštivte alespoň pět míst, které vám pan Fenek doporučuje, vyfoťte se tam s kartou Benefit Plus a fotky pošlete panu Fenkovi na panfenek@benefit-plus.cz. Nezapomeňte také přiložit vaši adresu. Proč? Abychom vám mohli zaslat kousek z pokladu pana Fenka!

Soutěž probíhá od 1.7. do 31.8. 2021. Nezapomeňte sledovat naše sociální sítě, aby vám neunikl žádný tip na místo s pokladem.


Poskytovatel
Pan Fenek a tajemství 5 klíčů
Více o soutěži
Facebook
Instagram
LinkedIn