Benefit Plus - Únikové hry v centru Brna na půdě historického domu

Únikové hry v centru Brna na půdě historického domu

Nest Escape

Nest Escape vám nabízí unikátní zábavu. Májí pro vás připraveny 4 únikové hry. Přijďte se pobavit s přáteli, kolegy nebo jako skvělý rodinný tým!


A jaké hry nabízí:

  • Zkáza Černobylu - Noční zkouška nouzových čerpadel nejde zrovna podle plánu. Možná jste jí přece jen měli odložit a počkat na příhodnější podmínky. Teď už je ale pozdě. Začínáte mít nepříjemný pocit, že víte, co bude následovat: Exploze reaktoru je nevyhnutelná. Kolik lidí dokážete zachránit a kolik jich zemře?
  • Tajemství Paříže - Zločin překazil romantickou atmosféru Paříže. Obraz nevyčíslitelné umělecké hodnoty byl ukraden! Vplížíte se do místnosti, o níž předpokládáte, že je v ní obraz ukryt. Ale naleznete šifry a hádanky ještě mysterióznější, než je Paříž samotná. Dokážete najít vzácný obraz a utéct s ním do galerie dříve, než se zloděj vrátí?
  • Ztracené město - Zločin překazil romantickou atmosféru Paříže – obraz nevyčíslitelné umělecké hodnoty byl ukraden! Vplížíte se do místnosti, o níž předpokládáte, že je v ní obraz ukryt. Ale naleznete šifry a hádanky ještě mysterióznější, než je Paříž samotná. Dokážete najít vzácný obraz a utéct s ním do galerie dříve, než se zloděj vrátí?
  • Konec Svět(l)a - Ze světa mizí poslední zbytky světla a všechno se postupně halí do tmy. Bariéra, která chrání náš svět před světem věčné nicoty povoluje a Temnota sama se vrací na tento svět, aby dokončila, co před tisíci lety začala.


Poskytovatel
Nest Escape

Stamicova 345/12
62300 Brno
Zobrazit na mapě

www.nestescape.cz
+420774163539
nestescape@gmail.com
Typ platby
Kartou Benefit plus na místě, objednávkou z aplikace
Objednat v Cafeterii
Facebook
Instagram
LinkedIn