Udělejte si v srpnu radost se slevou 25 % na VŠE! v e-shopu nakladatelství Grada

E-shop GRADA

Při platbě na e-shopu použijte slevový kód, který naleznete po přihlášení do cafeterie zde.


Odpočinout si po dlouhém dni u dobré knihy, začíst se do poutavého románu nebo si prolistovat zajímavou odbornou publikaci. Pokud si právě takto představujete příjemně strávený volný čas, pak zavítejte do internetového obchodu nakladatelství Grada. Nepřeberné množství knih každého čtenáře doslova očaruje.


Od románů po příručky

Grada patří k největším nakladatelstvím v České republice s rozsáhlou nabídkou především odborných publikací. Zkrátka ale nepřijdou ani milovníci beletrie nebo třeba dětští čtenáři. Každý správný knihomol se bude prostě na stránkách e-shopu cítit ve svém živlu. A díky Benefit Plus může být jakákoli z tištěných knih zanedlouho hrdě vystavená ve vaší knihovničce. Tak neváhejte a najděte tu pravou.


Příznivci beletrie mohou prozkoumat starou dobrou klasiku, tajemná zákoutí detektivek, dosud neprobádané sci-fi světy nebo třeba romantické kouzlo románů pro ženy. Pokud chcete zavítat spíše mezi knihy odborné či populárně naučné, nabízí se vám celá řada kategorií. Ať už toužíte po osobním rozvoji, fandíte zdravému životnímu stylu, milujete historii, vědu nebo umění, najdete tu přesně to, po čem vaše čtenářské srdce touží.


Nekupujete zajíce v pytli

Že si netroufáte koupit knihu v internetovém obchodě, protože si ji nemůžete pořádně prohlédnout? Žádný strach - i ve virtuálním světě se dá listovat. U každé knihy je k dispozici krátká ukázka, takže podobně jako v kamenném knihkupectví i v e-shopu Grady můžete do knihy doslova nahlédnout. Mimoto si tu přečtete informace o daném vydání, krátký popis obsahu, případně i recenze a hodnocení dalších čtenářů. Zároveň ihned uvidíte, zda je kniha k dispozici skladem a za jak dlouho ji můžete mít doma.


Pokud si nevíte rady s výběrem, nahlédněte pro inspiraci na současné bestsellerynovinky nebo připravované tituly. Můžete tak snadno vytipovat knížky nejen pro sebe, ale třeba i pro své blízké, protože knihy patří k vděčným dárkům, ze kterých se většina obdarovaných skutečně těší.


Když konečně vaše vysněná objednávka dorazí, můžete se v klidu začíst, zasnít a třeba i na chvíli ztratit v kouzelném literárním světě a zapomenout na starosti všedních dní.

Poskytovatel
E-shop GRADA

U Průhonu 22
170 00 Praha 7
Zobrazit na mapě

www.grada.cz
+420234264401
info@grada.cz
Typ platby
Kartou Benefit Plus v e-shopu obchodníka
Přejít do e-shopu
Facebook
Instagram
LinkedIn