Benefit Plus - Učte se hudbě v každém věku!

Učte se hudbě v každém věku!

Music Academy Prague

Hudební škola Music Academy Prague je postavena na principu britských a irských hudebních škol. Hlavním posláním školy je umožnit všem bez rozdílu učit se hudbě, užívat si její krásu a pozitivní účinky na každého z nás i celou naší společnost. To vše pod vedením špičkových učitelů a osobností.

Snažíme se v každém probudit jeho přirozený vztah k hudbě – ať už to vede k profesionální dráze, či pouze k čiré radosti z hudby. U nás se budete učit u těch nejlepších, setkáte se s pochopením a budete přesně vědět, jak začít. Hudba rozvíjí trpělivost, pozornost, schopnost vystupovat před lidmi, sebevědomí, soustředění a učí systematické práci.


V Music Academy Prague se může učit hudbě úplně každý.  Přijďte se s námi poradit a dozvíte se, jak můžete používat flexibilní plánování lekcí, jak Vám bude na míru přizpůsobena výuka, pomůžeme Vám zajistit či vybrat nástroj a zvolit ideálního učitele. Jsou vítáni všichni, jak děti, tak dospělí i senioři. Každý si může zahrát. Výuka funguje po celý rok i během letních prázdnin a svátků, vše závisí na dohodě s učiteli. Po domluvě je také možné mít lekce u Vás doma či v prostorách některých učitelů. Všichni jsou zároveň aktivními hráči a rozhodně si s Vámi při výuce zahrají či zapějí.

Poskytovatel
Music Academy Prague

Jungmannova 22/9
11000 Praha 1
Zobrazit na mapě

www.myacademy.cz
+420 733 575 766
kralova@myacademy.cz
Typ platby
Kartou Benefit plus na místě, objednávkou z aplikace
Objednat v Cafeterii
Facebook
Instagram
LinkedIn