Benefit Plus - Tai chi online lekce z pohodlí domova

Tai chi online lekce z pohodlí domova

Tai Chi resort Praha

Jak se přiblížit ke své přirozenosti, zlepšit imunitní systém, nebo lépe spát? Vyzkoušejte čínské cvičení, které je prověřené staletími. Tai chi - meditace v pohybu. Díky pravidelnému tréninku této techniky budete lépe zvládat stresové situace, budete se lépe soustředit, načerpáte novou energii a můžete také zmírnit bolesti zad, hlavy, kolen a kyčlí. 

Jak probíhá online výuka?

Online kurzy umožňují cvičit bezpečně z domova a přitom pod dohledem lektora. Cvičení je upravené tak, aby k němu stačilo méně místa. U začátečníků přibližně 2 m². Ke cvičení budete potřebovat počítač/notebook a připojení k internetu. Je také lepší mít zapnutou kameru, aby vás lektor během cvičení viděl a mohl vás opravovat. Pokud kameru nemáte, tak je potřeba věnovat pozornost pokynům lektora během cvičení.

Své místo na vybraném online kurzu si rezervujte zde. Uhraďte zkušební lekci za 1 Kč, nebo si zaplaťte předplatné a poté se včas přihlaste k lekci. Cvičení probíhá přes systém Zoom a pozvánka vám přijde do mailu nejpozději v den prvního cvičení v poledne. 

Poskytovatel
Tai Chi resort Praha

Betlémská 4
110 00 Praha 1
Zobrazit na mapě

www.taichiresort.cz/
info@taichiresort.cz
Typ platby
Objednávkou v aplikaci Benefit Plus
Objednat v cafeterii
Facebook
Instagram
LinkedIn