Benefit Plus - Splňte si své profesní cíle a osobní vize!

Splňte si své profesní cíle a osobní vize!

Eva Weberová

Mám radost, když si plníte své profesní cíle a osobní vize. Naplněný život a pracovní úspěchy jsou ideálním růstovým hormonem pro váš spokojený život. Pomohu vám najít zdravý balanc mezi prací a osobním životem.


Znáte to?

Výkon - Ambiciózní cíle. Hlavně nepolevit. Musíte poslat instrukce do týmu. Další email. Ještě jeden a jdete domů. Sakra. Už je zase večer. Víte, že byste ty úkoly měli delegovat, ale... Napětí v týmu. Napětí doma. Špatně spíte. Z jídla je vám těžko. Není tam ta radost z práce jako dřív. Něco vás žere.

Stagnace - Nikam to nevede. Čtete další knihu o time managementu. Jste maximálně efektivní. Přesto nemáte pocit, že je něco jinak. Proč to děláte? Běžíte k cíli, ale ten jakoby se pořád vzdaloval. Přešlapujete na místě a cítíte, že vám "něco" uniká. Co to ale je? Co je to "něco"?

Hledání - Je to jako se motat v kruhu. Chcete se sami na sebe podívat zvenčí. Jak na to? Můžete strávit týdny i měsíce hledáním cesty. Ale vy nechcete ztratit další čas stagnací na místě. Chcete změnu. Změna začíná ve vás. Pomohu vám nabrat nový vítr do plachet.


Poskytovatel
Eva Weberová
www.evaweberova.cz/
kouc@evaweberova.cz
Typ platby
Objednávkou v aplikaci Benefit Plus
Objednat v cafeterii
Facebook
Instagram
LinkedIn