Kolemplzne.cz nabízí sdílená kola pro Váš pohyb po Plzni. Nemáte své kolo? Nechce se Vám ho vytahovat ze sklepa? Tak to zkuste na červeném! Spojte praktické s užitečným a využijte možnost rychlejšího přesunu a zároveň zdravého pohybu na čerstvém vzduchu. Užijte si jízdu na kole při cestě do práce, za přáteli či rodinou, nebo se jen tak projeďte.

Jak objednáte benefit?

  • Nejdříve se zaregistrujete v aplikaci kolemplzne.cz a po prvním přihlášení ověříte vaši totožnost anebo složíte vratnou zálohu 1500 Kč z vaší soukromé bankovní karty.
  • V aplikaci Benefit Plus si vytvoříte objednávku, potvrdíte ji v košíku a následně vám přijde na e-mail pdf soubor s potvrzením objednávky, jehož součástí bude unikátní kód.
  • Kód zadáte v aplikaci kolemplzne.cz (Tarif - Použít voucher) a tím si předplatíte jízdy.

 

Jak si půjčíte kolo?

  1. Přihlásíte se do aplikace kolemplzne.cz a zobrazí se vám mapa s volnými koly.
  2. Při půjčení opíšete 8-místný kód, který je uveden na kole pod sedadlem a aplikace kolemplzne.cz vám zobrazí kód zámku. Kolo odemknete a jedete.
  3. Kolo lze půjčit ale především vrátit jen na území některého z městských obvodů Plzně.
  4. Kolo pak vrátíte v aplikaci kolemplzne.cz, kde označíte místo, kde je kolo zamčeno. Aplikace kolemplzne.cz se Vás rovněž zeptá na zadání čísla nejbližšího sloupu veřejného osvětlení. Prosíme, opište číslo přesně, ať nedochází k chybným lokalizacím. Nejlepší je k vracení využít veřejné stojany.

Objednávka kódu je závazná a nelze ji stornovat.

Poskytovatel
kolemplzne.cz

Raisova 2274/14
301 00 Plzeň
Zobrazit na mapě

www.kolemplzne.cz/
+420 730 570 520
service@kolemplzne.cz
Typ platby
Objednávkou v aplikaci
Objednat v cafeterii

Podobné benefity

Facebook
Instagram
LinkedIn