Benefit Plus - Projeďte si Plzeň na kole

Kolemplzne.cz nabízí sdílená kola pro Váš pohyb po Plzni. Nemáte své kolo? Nechce se Vám ho vytahovat ze sklepa? Tak to zkuste na červeném! Spojte praktické s užitečným a využijte možnost rychlejšího přesunu a zároveň zdravého pohybu na čerstvém vzduchu. Užijte si jízdu na kole při cestě do práce, za přáteli či rodinou, nebo se jen tak projeďte.

Jak objednáte benefit?

  • Nejdříve se zaregistrujete v aplikaci kolemplzne.cz a po prvním přihlášení ověříte vaši totožnost anebo složíte vratnou zálohu 1500 Kč z vaší soukromé bankovní karty.
  • V aplikaci Benefit Plus si vytvoříte objednávku, potvrdíte ji v košíku a následně vám přijde na e-mail pdf soubor s potvrzením objednávky, jehož součástí bude unikátní kód.
  • Kód zadáte v aplikaci kolemplzne.cz (Tarif - Použít voucher) a tím si předplatíte jízdy.

 

Jak si půjčíte kolo?

  1. Přihlásíte se do aplikace kolemplzne.cz a zobrazí se vám mapa s volnými koly.
  2. Při půjčení opíšete 8-místný kód, který je uveden na kole pod sedadlem a aplikace kolemplzne.cz vám zobrazí kód zámku. Kolo odemknete a jedete.
  3. Kolo lze půjčit ale především vrátit jen na území některého z městských obvodů Plzně.
  4. Kolo pak vrátíte v aplikaci kolemplzne.cz, kde označíte místo, kde je kolo zamčeno. Aplikace kolemplzne.cz se Vás rovněž zeptá na zadání čísla nejbližšího sloupu veřejného osvětlení. Prosíme, opište číslo přesně, ať nedochází k chybným lokalizacím. Nejlepší je k vracení využít veřejné stojany.

Objednávka kódu je závazná a nelze ji stornovat.

Poskytovatel
kolemplzne.cz

Raisova 2274/14
301 00 Plzeň
Zobrazit na mapě

www.kolemplzne.cz/
+420 730 570 520
service@kolemplzne.cz
Typ platby
Objednávkou v aplikaci
Objednat v cafeterii

Podobné benefity

Facebook
Instagram
LinkedIn