Benefit Plus - Přetvořte své zbývající benefity v nezapomenutelný zážitek!

Přetvořte své zbývající benefity v nezapomenutelný zážitek!

Art Moment

Nenechte své poukázky propadnout a uplatněte je u našeho partnera ArtMoment za speciální cenu.

Získejte voucher za speciální cenu! Nyní vám navíc nabízí možnost pořídit voucher na tento jedinečný zážitek za nejnižší možnou cenu 1490 Kč.
Jak na to? Informaci naleznete v aplikaci Benefit-plus. 


Darujte ty nejkrásnější vzpomínky! Představte si večer v okouzlujících prostorech pečlivě vybraných restaurací naplněný tvořivou a kreativní zábavou, na jehož konci si domů odnesete své vlastní mistrovské dílo. To jsou večery ArtMoment! Zažijte něco nového a nechte se zkušenými lektory a lektorkami provést světem umění. Na místě již na vás bude vše čekat připravené. Na vás bude pouze vybrat si jeden z lahodných welcome drinků, tu pravou předlohu pro váš vlastní obraz a večer si naplno užít! Zážitek se navíc skvěle hodí také jako originální dárek.

Elektronický voucher nebo v elegantní obálce? Elektronickou verzi voucheru obdržíte obratem po dokončení objednávky. Můžete si ho tak ihned sami vytisknout. Ovšem za pár dní může být voucher u vás i v kompletním dárkovém vyhotovení. Vouchery v ArtMoment tisknou na kvalitní papír a zasílají v elegantní obálce. Vy se tak nebudete muset starat opravdu o nic!

Poskytovatel
Art Moment

Pod Cihelným vrchem 1030
26401 Sedlčany
Zobrazit na mapě

www.artmoment.cz/
+420704606280
info@artmoment.cz
Typ platby
Kartou Benefit Plus na místě, objednávkou v aplikaci
Objednat v cafeterii
Facebook
Instagram
LinkedIn