Benefit Plus - Pobyt v plně vybavených chalupách

Pobyt v plně vybavených chalupách

Pohoda na Solání

Sbalte rodinu nebo i širokou rodinu a vyrazte za odpočinkem a nekonečnou pohodou do Beskyd. Pro páry či pro rodinnou dovolenou jsou připravené dvě pohádkové chaty, které disponují kapacitou 12 lůžek a 4 lůžka. Pronajmout si můžete obě nebo každou zvlášť.

  • Chata Pohodička je určená pro jednu rodinku. K dispozici je obývací místnost s krbem, televizorem a jídelnou. Nechybí také plně vybavený kuchyňský kout, wifi a koupelna. V prvním patře chaty jsou v ložnici 2 manželské postele. V podkroví je prostor s třemi matracemi pro spaní až 3 dětí.
  • V chatě Pohoda se zabydlí až 12 hostů. V suterénu chaty si odpočinou v sauně se světelnou terapií a sprchovým koutem. K dispozici je lyžárna se sušákem na 16 párů obuvi. V přízemí jsou umístěny dvě ložnice se vstupem na terasu. První ložnice má dvolůžkovou manželskou postel a druhá čtyřlůžková ložnice má manželskou postel a palandu. Ve druhém patře je jídelna, která je propojená s kompletně zařízenou kuchyní a obývacím pokojem a vstupem na terasu. Součástí přízemí je koupelna se sprchovým koutem a dvě samostatné toalety. V prvním patře jsou dvě ložnice - dvolůžková s manželskou postelí a čtyřlůžková s manželskou postelí a palandou.


  • Cena za ubytování je od 4000 Kč - pronájem malé chaty na 2 noci (víkendový pobyt). K cenám se připočítává rekreační poplatek obci 30 Kč/os./den + spotřeba elektrické energie 7 Kč/kW, která bude vyúčtována dle skutečné spotřeby na konci pobytu.
  • Informace: Pobyty jsou možné pouze neděle až pátek v mimosezónní období. Po předešlé domluvě na výjimku během hlavní sezony nebo víkendy. 
Poskytovatel
Pohoda na Solání

Velké Karlovice 546
75606 Velké Karlovice
Zobrazit na mapě

www.pohodasolan.cz
+420724411266
rezervace@pohodasolan.cz
Typ platby
Objednávkou v aplikaci Benefit Plus
Objednat v cafeterii

Podobné benefity

Facebook
Instagram
LinkedIn