Originální únikovky v Praze

EscapeTheRoom.cz

Profesorova pracovna
Cena 1 500 Kč
cena za 1 hru pro 2 – 5 osob

Profesorova pracovna vypráví dokonalý příběh. Profesor Samuel Bishop, celosvětově uznávaný chemik, se ztratil. V poslední době to nebyl on, choval se tajemně. Bylo po něm vyhlášeno tajné pátrání a váš úkol je zjistit, kam profesor zmizel. V profesorově kanceláři budete mít možnost pátrat po důkazech jeho zmizení. Pozor na tmavá zákoutí, nevíte, kdo vás sleduje. A spěchejte, než bude pozdě!

Kde: Praha 2 (Bělehradská 42)

Kdy:
termín rezervujte dle svých preferencí na tel. č.: +420 776 818 616, nebo escapetheroom@escapetheroom.cz

Jak dlouho: na úspěšné zvládnutí hry máte 75 minut

Voucher je platný pro 2-5 lidí, platnost poukazu je 6 měsíců, poukaz obdržíte obratem e-mailem ve formátu PDF s instrukcemi k platbě.

Escape bar
Cena 1 600 Kč
cena za 1 hru pro 2 – 5 osob

Escape bar. Diskrétní místo, které nikdy nespí. Najdete tu zábavu, možnost domluvit své obchody i zažít nečekaná dobrodružství. V tomto baru všichni moc dobře znají Davida Behra, podnikatele roku. Skrývá něco? Proč založil nadaci na pomoc lidem v nejtěžších situacích? Rychle si zarezervujte stůl. Mimoděk se tu dozvíte něco, co jste nečekali. Někdo se vám tu snaží zmást smysly. A věřte, že se vám bude těžko odcházet.

Kde: Praha 2 (Bělehradská 42)

Kdy
termín rezervujte dle svých preferencí na tel. č.: +420 776 818 616, nebo escapetheroom@escapetheroom.cz

Jak dlouho: na úspěšné zvládnutí hry máte 75 minut

Voucher je platný pro 2-5 lidí, platnost poukazu je 6 měsíců, poukaz obdržíte obratem e-mailem ve formátu PDF s instrukcemi k platbě.

Hledáte pro své děti a blízké opravdu originální druh zábavy? Pak musíte navštívit EscapeTheRoom.cz, dvě únikové hry se strhujícím příběhem. Místo najdete v Praze 2 na adrese Bělehradská 42. Jedná se o nejlépe hodnocené hry v Praze.

Kdo má pro strach uděláno a rád řeší napínavé hádanky či společenské hry, toto je pro něho jako stvořené. Jedná se o nevšední aktivitu, kdy se dostanete do přítmí jiného světa. Čekají na vás záhady, které musí být rozluštěny. Pozvěte své přátele, budete totiž potřebovat pomoc. Zde se můžete spolehnout jen na ně a na své logické myšlení. Nikomu jinému nevěřte.

Poskytovatel
EscapeTheRoom.cz

Bělehradská 42
120 00 Praha 2
Zobrazit na mapě

escapetheroom.cz/
+420 776 818 616
escapetheroom@escapetheroom.cz
Typ platby
Objednávkou v aplikaci Benefit Plus
Objednat jinou variantu

Podobné benefity

Facebook
Instagram
LinkedIn