Benefit Plus - Online počítačová školení

Online počítačová školení

AbecedaPC

Balíček videoškolení Excel
Cena 2 287 Kč
cen za přístup na 365 dní pro 1 uživatele

Video školení vás provedou Excelem od základů až po velmi pokročilé funkce včetně tvorby maker. Video školení vám umožní naučit se pracovat s Excelem vlastním tempem odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení – počítače, tabletu i telefonu připojeného k internetu.

Školení probíhá formou e-learningu a jsou velmi obsáhlá. Celková délka všech video školení Excelu je více než 26 hodin. Každé školení je rozděleno do několika částí ke kterým jsou k dispozici cvičné soubory, se kterými se ve videu pracuje. V průběhu školení si tedy můžete vše na cvičných souborech podle videa vyzkoušet.

Kdy: po obdržení platby dostanete odkaz do systému a přístupové údaje. E-learning s online lekcemi máte přístupný po dobu 3/12 měsíců od prvního přihlášení

Školení LinkedIN
Cena 2 420 Kč
cena pro 1 osobu v otevřeném kurzu

Školení je zaměřené na sociální síť LinkedIn. Na začátku školení posluchači získají všeobecný přehled o sociálních sítích a zjistí, jaké jsou rozdíly mezi nimi. Posluchači se poté detailně seznámí s filozofií a možnostmi sociální sítě LinkendIn.

Naučíte se správně nastavit osobní profil, jak vyhledávat kontakty, případné zákazníky, jak přispívat do diskuzních skupin a jak v nich tvořit kvalitní obsah. Seznámíte se s riziky používání sociálních sítí a naučíte se nastavit si bezpečně profil. Před školením není potřeba předchozí zkušenost se sociálními sítěmi. 

Kdy: 18. 3. 2021, 8:00 - 13:00

Školení Time managementu
Cena 3 098 Kč
cena pro 1 osobu v otevřeném kurzu

Máte-li pocit, že stále něco nestíháte a mnohé z toho odkládáte, je to jasný signál, že vám může tento kurz významně pomoci. V průběhu školení se používají různé formy vzdělávání: interaktivní výklad s diskuzí, individuální a skupinová práce, cvičení v modelových situacích, kde je potřeba využít schopnosti efektivně nakládat s časem a využívání okamžité zpětné vazby.

Absolventi školení „Time Management“ se naučí používat stěžejní principy plánování času, vyzkouší si na modelové situaci měsíční plánování činností, zjistí, zda správně používají priority a časové rezervy, provedou analýzu svých časožroutů a seznámí se s metodami, jak zamezit odkládání úkolů.

Kdy: rezervujte si termín zde

Jak dlouho: 8 hodin, v jednom dni 

AbecedaPc již od roku 2002 působí v oblasti počítačových školení a kurzů. Využít můžete také služby v oblasti CAD software společnosti Autodesk. AbecedaPc nabízí firemní i individuální školení a také otevřené kurzy. Naučit se můžete i tzv. měkké dovednosti v oblasti time managementu, nebo stres managementu.

Jaká školení na vás čekají?

  • kancelářské aplikace Microsoft Office
  • grafika a video
  • internetový marketing
  • školení tvorby webu
  • kurzy excelu
  • a mnoho dalšího..
Poskytovatel
AbecedaPC

Jandova 135/2
190 00 Praha 9 - Vysočany
Zobrazit na mapě

www.abecedapc.cz/
+420 800 118 118
info@AbecedaPC.cz
Typ platby
Objednávkou v aplikaci Benefit plus

Podobné benefity

Facebook
Instagram
LinkedIn