Benefit Plus - Online jóga pro každého

Online jóga pro každého

Jóga v denním životě

Balíček 10 kurzů online jógy pro začátečníky s cvičitelkou Marií Bílou
Cena 1 008 Kč
cena za 10 lekcí pro 1 osobu

Balíček obsahuje 10 lekcí jógy pro začátečníky. 6 lekcí se bude věnovat prvnímu dílu; 4 lekce dílu druhému. Jedním z cílů tohoto kurzu je osvojit si základní techniky a znalosti, potřebné pro praktikování vyšších dílů systému. Balíček obsahuje základní jógové pozice, dechové, relaxační a koncentrační techniky a základy jógové filozofie. Kurz je vhodný pro úplné začátečníky i pro všechny, kteří mají zájem pak dále pokračovat do vyšších dílů.

10 kurzů online jógy pro mírně pokročilé s cvičitelkou Dášou Liškovou
Cena 1 008 Kč
cena pro 1 osobu

Balíček obsahuje 10 lekcí jógy pro mírně pokročilé. Kurz je ideální pro všechny, kteří již absolvovali 1.-2. díl systému Jóga v denním životě od paramhanse svámího Mahéšvaránandy. Právě ásany nižších dílů totiž tvoří předstupeň pro správné pochopení a zacvičení cvičení 2. a 3. dílu.

10 kurzů online jógy pro pokročilé s cvičitelem Alexandrem Paikertem
Cena 1 008 Kč
cena za 10 lekcí pro 1 osobu

Balíček obsahuje 10 lekcí, ve kterých si zacvičíte pozice 3.-5. dílu podle Systému Jóga v denním životě od paramhanse svámího Mahéšvaránandy. Při cvičení vyšších dílů se z jógy stává komplexní nástroj pro upevnění zdraví, ovládání těla i regulaci psychické kondice. Před zápisem do pokročilého kurzu doporučujeme projít předchozími díly systému.

10 kurzů online jógy na podporu vitality s cvičitelem Sebastiánem Janotou
Cena 1 008 Kč
cena za 10 lekcí pro 1 osobu

V tomto balíčku naleznete 10 na sebe navazujících lekcí jógy na podporu vitality podle systému Jóga v denním životě a Diabetes od paramhanse svámího Mahéšvaránandy. Cvičení prochází kompletně všech 6 úrovní včetně opakování 3. - 6. dílu se zaměřením na dech.

Vitalita je životní síla, životaschopnost – jedná se tedy o cvičení, jehož cílem je zvýšení vnitřní energie. Speciálně zvolené ásany aktivizují orgány v břišní dutině, podporují trávení, zlepšují imunitu, pomáhají odbourávání stresu, zvyšování harmonie a vnitřní síly.

10 kurzů online jógy proto bolestem v zádech s cvičitelkou Editou Horovou
Cena 1 008 Kč
cena za 10 lekcí pro 1 osobu

V tomto balíčku naleznete 10 na sebe navazujících lekcí jógy proti bolestem v zádech podle systému Jóga proti bolestem v zádech od paramhanse svámího Mahéšvaránandy.

Cvičení prochází kompletně celý systém až po 8. díl včetně nultého dílu pro akutní potíže se zády. Cvičební řada obsahuje cviky, které jsou cíleně zaměřeny na vyrovnání svalových dysbalancí (ochabnutí, popřípadě zkrácení svalů).

Naše kurzy podle systému Jóga v denním životě vám nabízejí autentickou jógu vedenou certifikovanými cvičiteli s mnohaletou praxí. Každý balíček obsahuje 10x 90minutové video jógy. Tato videa jsou nahraná na Youtube neveřejně. Každý, kdo si kurz objedná, od nás po zaplacení automaticky obdrží odkaz na kompletní playlist. Do každého dílu jsou zařazena relaxační, protahovací a posilovací cvičení vhodná opravdu pro každého.

Poskytovatel
Jóga v denním životě

Blanická 17
120 00 Praha 2
Zobrazit na mapě

joga.cz
+420 728 346 069
praha@joga.cz
Typ platby
Objednávkou v aplikaci Benefit plus
Objednat v cafeterii

Podobné benefity

Facebook
Instagram
LinkedIn